logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 32682096 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

DACIA - ZNAČKA, KTERÁ SE VYVÍJÍ

DACIA - ZNAČKA, KTERÁ SE VYVÍJÍDACIA - ZNAČKA, KTERÁ SE VYVÍJÍDACIA - ZNAČKA, KTERÁ SE VYVÍJÍDACIA - ZNAČKA, KTERÁ SE VYVÍJÍDACIA - ZNAČKA, KTERÁ SE VYVÍJÍDACIA - ZNAČKA, KTERÁ SE VYVÍJÍ

 

Tento rok představí Dacia na ženevském autosalonu spoustu novinek:
 Lodgy: jednoprostorová Dacia, která se představí ve světové premiéře, je nabízena v pěti a sedmimístném uspořádání od 9900 eur s DPH
 Duster DELSEY - výzva k cestování
 Sandero Stepway 2 - omlazená verze Sandera „dobrodruha"

 

RODINA SE ROZRŮSTÁ

Po vozidlech Logan, Sandero a Duster rozšiřuje řadu Dacia vozidlo Logan vhodné pro rodiny, které obvykle patří mezi zákazníky poohlížející se po ojetých vozidlech a shání víceúčelové vozidlo za rozumnou cenu.

 

LODGY: JEDNOPROSTOROVÉ KOMPAKTNÍ VOZIDLO ZA JEDINEČNOU CENU

Dacia znovu mění zažité zvyklosti a nabízí jednoprostorové vozidlo s pěti nebo sedmi plnohodnotnými sedadly od 9900 eur s DPH, což je pro nové vozidlo těchto rozměrů naprosto jedinečná cena.

 

PROSTORNÉ A FUNKČNÍ

Lodgy má v sobě geny Dacie: nepřekonatelný poměr vnitřního prostoru a ceny, robustnost a funkčnost.
Vozidlo Lodgy je 4,5 m dlouhé a 1,75 m široké a představuje především velkorysé rozměry a robustnost. Propracovaná přední maska kolem loga a linie hrany zdůrazňující podběhy kol představují novou vizuální identitu značky Dacia.
Vnitřní prostor je optimalizovaný podle vnějších rozměrů, aby Lodgy mohlo cestujícím nabídnout sedm pohodlných míst. Třetí řada sedadel, ve které se mohou přepravovat dvě dospělé osoby, nabízí nejlepší rozměry v dané kategorii, pokud jde o prostor v oblasti kolen (144 mm) a výšku nad hlavou (866 mm).
Tři místa ve druhé řadě jsou standardně vybavena systémem Isofix pro zcela bezpečné připevnění dětských sedaček a podsedáků.
Modularita umožňuje široké víceúčelové použití. V sedmimístné konfiguraci lze podle potřeby lavici ve třetí řadě vyjmout nebo úplně překlopit vpřed až k opěradlu první řady.
Zavazadlový prostor Lodgy neklame - patří opravdu Dacii a je největší v daném segmentu: s objemem až 2 617 dm3 ve dvoumístné konfiguraci, 827 dm3 v pětimístné konfiguraci a 207 dm3 v sedmimístné konfiguraci.
Lodgy nabízí až 30 litrů úložného prostoru prakticky rozmístěného v kabině.
Je nutné upozornit zejména na nový třílitrový prostor v horní části palubní desky, držák nápojů a velký úložný prostor ve třetí řadě.

 

DACIA NOVÉ GENERACE

Lodgy zahajuje novou generaci vozidel Dacia s atraktivním vnitřním prostorem a moderními službami. Vnímanou kvalitu zajišťují oceňované materiály, které byly při modernizaci použity (zejména chromované prvky), a optimální úprava sad a ergonomických ovladačů.
Přechod nejdůležitějších příslušenství k vyšší kvalitě je v duchu filozofie Dacie jednoduchý a jasný, aby co nejvíce odpovídal očekávání zákazníků.

 

 

Nová nabídka užitečných technologií
Novinkou v řadě Dacia je vybavení vozidla Lodgy zcela novým multimediálním systémem: MEDIA NAV. MEDIA NAV za nepřekonatelnou cenu od Dacie ve výši XXX € s daní zahrnuje: rádio, připojení k hudbě z přenosného zařízení, vstupy pro připojení Bluetooth® a integrovanou navigaci s 7" displejem (18 cm).
Menu umožňuje snadný přístup k šesti hlavním funkcím: rádio, média, telefon, mapa, navigace, nastavení.
Technologie Bluetooth® umožňuje pomocí reproduktorů vozidla jednak handsfree telefonování se synchronizací adresáře a historií hovorů, ale také poslech hudby z přenosného zařízení prostřednictvím funkce audio streaming.
Ipod nebo smartphone lze také připojit přes konektor USB a jack na čelním panelu a lze je ovládat na dotykovém displeji nebo ovladači pod volantem se zobrazením titulů na displeji systému MEDIA NAV.

 

 

Dotyková a intuitivní navigace je v grafickém 2D zobrazení a 3D zobrazení v ptačí perspektivě (birdview). Díky portu USB a vyhrazenému internetovému rozhraní si zákazníci mohou obsah rozšiřovat a aktualizovat.
Lodgy zůstává věrný duchu značky Dacia, která nabízí zákazníkům příslušenství, jež nejvíce odpovídá jejich očekávání, a nabízí druhé multimediální řešení Dacia-Plug&Radio obsahující tentokrát nové rádio s velkým displejem a CD přehrávačem kompatibilním s formátem MP3. Toto příslušenství je doplněno o technologii Bluetooth®, konektor USB a jack na čelním panelu a o ovladače pod volantem.

 

 

U vozidla Lodgy se objevuje další novinka řady Dacia: omezovač rychlosti, který je dostupný v modernější verzi. Toto zařízení umožňuje řidiči zvolit si pro bezpečnou a klidnou jízdu maximální rychlost, kterou nechce překročit.

S cílem vždy poskytnout zákazníkům, kteří si to přejí, užitečnou technologii přizpůsobenou jejich potřebám je Lodgy vybaveno (podle verzí) zadním parkovacím asistentem, který je u vozidel těchto rozměrů velmi praktický.

 

OBNOVENÁ ŘADA MOTORŮ

Lodgy má k dispozici nabídku benzinových i dieselových pohonných jednotek, které splní očekávání všech zákazníků v jednotlivých zemích uvedení do prodeje.
V nabídce jsou dva benzinové motory: 1,6 MPI a zcela nový benzinový turbomotor s přímým vstřikováním TCe 115.
TCe 115 obsahuje nejlepší technologii pro benzinové motory, kterou má Skupina k dispozici, jež byla zavedena u vozidla Mégane a Scénic kolekce 2012 - přímé vstřikování s přeplňováním.
S objemem válce 1,2 litru a s výkony odpovídajícími motoru 1,6 litru spojuje motor TCe 115 potěšení z jízdy, nízkou spotřebu a nízké množství emisí CO2.
U dieselových motorů je nabídka zaměřena na motorový blok 1,5 dCi, který je po celém světě velmi uznávaný pro svou spolehlivost a výkonnost. Verze dCi 90 a dCi 110 navíc získávají označení Dacia eco² jako záruku nízké spotřeby a emisí CO2.

Spolehlivost Dacie, jež je uznávána zákazníky i tiskem, má Lodgy v genech. Lodgy podobně jako ostatní členové rodiny Dacia využívá technická řešení vyzkoušená ve skupině Renault. Zátěžové testovací jízdy v extrémních jízdních i klimatických podmínkách odpovídaly 1,9 milionu ujetých kilometrů, čímž je zaručen bezvadný dynamický výkon a naprostá spolehlivost.

 

DALŠÍ NOVINKY...

OMEZENÁ SÉRIE DUSTER DELSEY
Značky Dacia a DELSEY, z nichž je každá svým způsobem pokroková, nabízejí v omezené sérii Duster DELSEY soulad mezi designem a účelovostí. Vozidlo Duster DELSEY, které je navrženo podle oceněné verze Dacia Duster, se pyšní sportovním vzhledem.
Sportovní charakter vnějšku vozidla vyjadřují prvky, jako jsou krytky zpětných zrcátek, hliníkové ráfky v šedém odstínu Dark metal, černá maska předních světel a chromovaná koncovka výfuku. Tento výjimečný vzhled je zdůrazněn specifickým metalickým odstínem „Gris Olive" (olivově šedý).
V interiéru nacházíme neobyčejné čalounění a propracované detaily povrchové úpravy např. červený lem koberců na podlaze, červené prošívání na koženém volantu a řadicí páce, středový čelní panel palubní desky a lemování výdechů ventilace v šedém odstínu „pierre à fusil" (křesací kámen).
Na zadním bočním okně a dveřním prahu je umístěno logo DELSEY. V zavazadlovém prostoru zákazníci objeví zavazadlo DELSEY Cross Trip, které je zve k okamžitému nástupu na palubu vstříc za dobrodružstvím.

SANDERO STEPWAY 2

Z vozidla Stepway, verze „dobrodruh" Sandera, vzešla verze Stepway 2 s ještě výraznějším stylem. Současné metalické odstíny (Rouge de Feu (ohnivě červený), Gris Platine (šedý platinový) a šedý Gris Comète) od nynějška doplňuje odstín Brun Cajou (hnědý kešu) získaný od Dustera, který mu dodává sportovnější vzhled.
Interiér Sandera Stepway 2 byl zcela přepracován s cílem zvýraznit jeho vzhled „dobrodruha": označení Stepway, nové čalounění TEP/látka, síťové kapsy atd. Zákazník si nyní může vybrat ze dvou provedení interiéru podle převládající oblíbené barvy pro středový čelní panel, vnitřní kliky, bezpečnostní pásy, boky sedadel a prošívání: interiér Grise laděný do šedé barvy pro „klidného dobrodruha" a interiér Rouge laděný do červené barvy pro „vášnivého dobrodruha". U volby koženého balíčku jsou čalounění, volant a hlavice řadicí páky potaženy jednobarevnou černou kůží.
Sandero Stepway 2 nabízí nové rádio s ovladači pod volantem, vstupy pro USB připojení a konektor jack na čelním panelu a telefonování přes Bluetooth®.
Na některých trzích se také objevuje nový motor, který získal označení Dacia eco², s objemem 1,6 litru, výkonem 105 k a spalující bioethanol, jehož cílem je sladit výkon a ohleduplnost k životnímu prostředí.

 

DACIA A AUTOMOBILOVÉ ZÁVODY
Svým originálním duchem se Dacia stala lidovou značkou, která šíří vstřícnost a nadšení. Pokud jde o sportovní účasti, zcela přirozeně se upřednostňují „nestandardní" závody, kde je živá atmosféra a kontakt s veřejností: Trophée Andros a Rallye Aïcha des Gazelles.
Při své třetí účasti v soutěži Trophée Andros získala Dacia na konci ledna svůj první titul díky mistrnému výkonu Alaina Prosta a vynikající podpoře Evense Stievenarta a Nicolase Prosta. Věnec si Alain Prost z Trophée Andros odnáší již potřetí a Dacia Lodgy „Glace", která bude odhalena na autosalonu v Ženevě, se díky němu stává prvním jednoprostorovým vozidlem, který získal titul mistra na ledě, a to ještě před uvedením sériově vyráběného vozidla na trh.

Dacia - regionální značka skupiny Renault, která byla vozidlem Logan uvedena na trh v roce 2004, se během osmi let stala významným činitelem automobilového trhu. Dacia jakožto původce „šikovné koupi" si dokázala získat důvěru svých zákazníků díky svým jasným cílům:
1. Štědrost, která se projevuje nejlepším poměrem ceny a prostornosti kabiny na trhu
2. Jednoduchost spočívající v nabídce výbavy, která se zaměřuje pouze na to nejdůležitější
3. Spolehlivost díky technickým řešením vyzkoušeným ve skupině Renault.

Zdroj:tisková zpráva na:http://www.media.renault.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22