logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 32682075 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Lákavé podzimní slevy na vybrané modely skútrů

Lákavé podzimní slevy na vybrané modely skútrů

 

Dobrovolný dárce orgánů, sebevrah nebo obaleč stromový - i tato hanlivá slovní spojení můžete zaslechnout v souvislosti s motorkáři, kteří se prohánějí na svých silných strojích. V případě, že nechcete riskovat zdraví své nebo životy ostatních, ale přesto si rychlou jízdu a ničím nenahraditelný vítr ve vlasech nechcete odepřít, sáhněte po bezpečnějších skútrech.

 

Využijte posezónních slev

Na webu www.kentoya.cz právě probíhá akce s názvem Posezónní slevy na vybrané modely skútrů. Plánujete-li nákup nového skútru, nenechte si mezi prsty proklouznout tuto jedinečnou akci, která se již nemusí opakovat. Na nákupu skútru můžete ušetřit 3 - 8 tisíc korun a to rozhodně není zanedbatelná částka. Například takový skútr Sunny 50 4T s obsahem motoru 49,5 cm může být váš za neuvěřitelných 14 990 Kč. Původní cena skútru činila téměř 22 000 Kč! A to už je pořádná sleva, kterou by bylo škoda nevyužít. S nákupem skútru za akční cenu však neváhejte dlouho, skútry se slevou jsou prodávány pouze v omezeném množství.

 

Nové, ale i starší kousky

Nechcete investovat do nového stroje a zajímáte se spíše o starší skútry? Navštivte kategorii s názvem skútr - bazar, kde na vás čeká obsáhlá nabídka starších, ale přesto velmi udržovaných a moderních skútrů. Na bazarové kousky poskytujeme 6 měsíční záruku, která se vztahuje na veškeré vady (nejen pouze na ty skryté). Veškeré bazarové skútry jsou pečlivě zkontrolované, prověřené a servisované. S námi se proto nemusíte bát nákupu zajíce v pytli.

 

Nevíte si rady s financováním?

Pokud je vaším velkým snem právě pořízení nového skútru, ale v současnosti si tuto investici nemůžete dovolit, využijte jedinečné možnosti pořízení skútru na splátky bez navýšení! Cena skútru bude rozložena do 9 měsíčních splátek s 10% akontací. Nyní vám již v cestě za splněním svého snu nestojí žádná překážka.

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22