logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 32682065 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Mitsubishi Lancer - nejspolehlivější auto posledních 15 let

Mitsubishi Lancer - nejspolehlivější auto posledních 15 let

 

Model Mitsubishi Lancer je nejspolehlivějším automobilem posledních patnácti let. Vyplývá to ze statistik britské společnosti Warranty Direct. Ukazatelem spolehlivosti je v tomto případě kombinace množství závad na autě, nákladů na jejich odstranění a náročnosti servisních prací (tzn. doby, kterou auto stráví v servise). Počítáno je i průměrné stáří auta a počet najetých kilometrů. Tyto veličiny odráží tzv. „Reliability Index".

 

Britská společnost Warranty Direct vydala u příležitosti patnáctého výročí svého působení přehled těch nejspolehlivějších, ale i nejméně spolehlivých automobilů za tuto dobu. Ve statistikách Warranty Direct se objevuje už na 450 modelů. Nutnou podmínkou do zařazení v žebříčku je to, že má dostatečný počet exemplářů daného vozu sjednané pojištění servisních prací u této firmy.

 

Mezi nejspolehlivější vozy patří jednoznačně ty japonské. Sedm z deseti nejlépe hodnocených automobilů pochází od japonských značek. Vůbec nejlépe dopadlo Mitsubishi Lancer. Ze statistik britské společnosti vyplývá, že méně než jeden Lancer musí během jednoho roku do servisu. Dvě třetiny Lancerů, které do servisů zamířily, měly potíže se zavěšením nebo nápravami.

 

 

Žebříček nejspolehlivějších aut podle Warranty Direct:
PořadíModelReliability Index
1. Mitsubishi Lancer 6
2. Opel Agila 8
3. Suzuki Alto 9

 

Zdroj:tisková zpráva:http://www.mitsubishi-motors.cz/modely/lancer/lancer.xhtml

 


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22