logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 32682000 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

K čemu se vyplatí tažné zařízenÍ

K čemu se vyplatí tažné zařízenÍ

 

Aut, která jsou vybavena tažným zařízením není u nás zase tolik, ale pokud už patříte mezi šťastné majitele auta s tažným, můžete ho využívat k mnoha účelům. Pokud tažné zařízení na autě nemáte, lze si ho kdykoli dokoupit a nechat namontovat v servisu.

 

Proč se tedy vyplatí mít tažné zařízení a k čemu ho využijete?

 

Tažné může být použito jako základ na některé další nosiče, především pak nosiče kol.

 

Ty jsou řazeny mezi nejstabilnější a nejjistější pro převoz jízdních kol.

 

Velkou výhodou je také možnost zapřažení vozíku za auto. Vozík oceníte pro různé příležitosti, ale hodí se například na stěhování, kdy můžete přepravovat i velké kusy nábytku.

 

Obdobně lze tažné zařízení využít také k tažení přívěsu či obytného karavanu. Dnes už se prodávají také docela malé karavany, které nevyžadují velkou tažnou sílu auta. Lze tak vyrazit na velmi levnou dovolenou za jednorázovou investici do karavanu.

 

V případě velkých karavanů je vhodné zvážit, zda vaše auto podobnou zátěž uveze, aniž byste přepínali jeho síly, což by se po čase mohlo negativně projevit na chodu motoru a rychlejším odcházejí některých součástek.

 

 

K bezpečnému připojení přívěsu je vhodné využít speciální přívěsové techniky, která zajistí, že se při jízdě karavan neuvolní.

 

 

Pokud byste chtěli tažné zařízení dokoupit ke svému autu dodatečně, lze se řídit značkou vašeho auta a koupit tažné přesně pasující na váš typ a model vozu. V opačném případě se prodávají také univerzální tažná zařízení pro více typů aut, která jsou levnější, ovšem může být zapotřebí dokoupit ještě některé příslušenství k tažným zařízením, pro lepší funkci.

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz
Zdroj foto:http://www.tazne.cz/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22