logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 32682461 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

OUTLANDER 2016 – SVĚTOVÁ PREMIÉRA NA MEZINÁRODNÍM AUTOSALONU V NEW YORKU

OUTLANDER 2016 – SVĚTOVÁ PREMIÉRA NA MEZINÁRODNÍM AUTOSALONU V NEW YORKUOUTLANDER 2016 – SVĚTOVÁ PREMIÉRA NA MEZINÁRODNÍM AUTOSALONU V NEW YORKU

 

Outlander ve verzi pro modelový rok 2016 poprvé představuje nový designový směr značky Mitsubishi. Nový Outlander se chlubí více než stovkou konstrukčních a designových zlepšení. Outlander 2016 předznamenává novou epochu značky Mitsubishi v oblasti stylu, kultivovanosti a celkového požitku z jízdy.

 

 

Společnost Mitsubishi Motors North America, Inc. (MMNA) dnes na mezinárodním autosalonu v New Yorku 2015 odhalila nové sedmimístné SUV Mitsubishi Outlander pro modelový rok 2016. Outlander 2016 je prvním sériově vyráběným modelem Mitsubishi, který představuje nový designový směr značky. Outlander 2016 však není pouhým faceliftem; nabízí nevídaný počet důležitých konstrukčních a designových vylepšení, které zvyšují celkovou úroveň kultivovanosti i požitek z jízdy. Stojí na vrcholu segmentu a láká především ty zákazníky, kteří hledají přidanou hodnotu, kvalitu a bezpečnost.

 

 

Outlander 2016 se pyšní novým designem zvenčí i uvnitř a díky dlouhému seznamu konstrukčních úprav nyní vypadá, jezdí a chová se jako úplně nový model. To z něj dělá pro zákazníky ještě atraktivnější vůz, než byl doposud," uvedl Don Swearingen, výkonný viceprezident MMNA. „Mimořádně dobré výsledky prodeje značky Mitsubishi pokračují i v tomto roce a s příchodem SUV Outlander 2016 máme vynikající předpoklady si tento růst udržet."

 

 

Outlander 2016 představuje novou designovou koncepci čelních partií vozů Mitsubishi, označovanou jako „Dynamic Shield" (dynamický štít). Tato úprava, zajišťující jedinečnou ochranu pro cestující i samotné vozidlo, je odvozena od boční ochrany nárazníků u několika generací modelu Montero (na českém trhu známý jako Pajero).

 

 

Outlander 2016 přináší řadu designových a konstrukčních vylepšení v oblasti podvozku, včetně vyšší konstrukční tuhosti karoserie i soustavy zavěšení kol, přepracovaného zavěšení kol a elektrického posilovače řízení, čelního skla s protihlukovou izolací, silnějších skel v oknech zadních dveří, dalších prvků akustické izolace v celém vozidle, nových dynamických tlumičů na přední i zadní nápravě a u zadního diferenciálu, vylepšených těsnicích pásek a kvalitnější izolace motorového prostoru (ve všech verzích).

 

 

Design exteriéru Outlanderu 2016 zaujme mj. přepracovanými čelními partiemi, předními blatníky, halogenovými světlomety, obrysovými LED světly, spodními partiemi dveří, 18" litými koly, zadními partiemi a zadními LED světly (ve všech verzích), resp. elektricky sklopnými zpětnými zrcátky, vyhříváním stěračů čelního skla a LED světlomety (verze GT). Nově uspořádaný interiér přináší např. přepracovaný volant, čalounění sedadel, dekory, zadní sklopná sedadla, čalounění stropu kabiny, audio soustavu s displejem (u všech verzí), resp. automaticky stmívatelné vnitřní zpětné zrcátko s funkcí Homelink® (verze GT).

 

 

V některých verzích jsou nyní v nabídce i vyspělé bezpečnostní systémy Mitsubishi, jako např. systém zmírňování následků čelní kolize (FCM), varování při opuštění jízdního pruhu (LDW) nebo adaptivní tempomat (ACC).

 

 

Společnost MMNA vykázala v roce 2014 meziroční nárůst prodejů o 24,8 procenta - to je jeden z nejlepších výsledků na celém automobilovém trhu v USA. Úspěšný prodejní trend pokračuje i v prvním kvartálu roku 2015, kdy značka opět vykazuje meziroční růst.

 

 

O společnosti Mitsubishi Motors North America, Inc.

Společnost Mitsubishi Motors North America, Inc., (MMNA) zodpovídá za veškerý výzkum a vývoj, výrobu, marketing, prodej a finanční služby Mitsubishi Motors v USA. MMNA prodává sedany a crossovery/vozy SUV prostřednictvím sítě čítající cca 380 prodejců. MMNA stojí v čele vývoje vysoce úsporných a cenově dostupných nových automobilů se zážehovými motory, přičemž využívá i svých špičkových znalostí v oblasti elektromobilů a vyvíjí budoucí modely čistých elektromobilů i vozů s pohonem typu Plug-in hybrid.

 

Zdroj:tisková zpráva http://www.mitsubishi-motors.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22