logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 32682495 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Pronájem karavanu a obytného přívěsu

Pronájem karavanu a obytného přívěsuPronájem karavanu a obytného přívěsu

 

Jet na dovolenu s karavanem, to je dobrodružná, skvělá a zároveň levná dovolená. S lehkostí se vyrovná jakýmkoli nabídkám odpočinkem a přitom můžete procestovat kus ciziny. Před tím, než se vydáte podívat se co Vám půjčovna karavanů nabídne, je vhodné vědět, co vás tam čeká a s jakými cenovými relacemi počítat.

 

 

Kdo je na cestách lepší?

 

 

Než se rozhodnete pro ten pravý karavan, je dobré vědět, co budete potřebovat, aby vám ho v půjčovně svěřili do rukou. Minimální věk pro vypůjčení obytného auta je 18 let Současně musí být nájemce držitelem řidičského průkazu skupiny B. Německé karavany jsou orientovány více na kempy, hlavně na přístup k elektrice. Anglické karavany jsou více nezávislé, mají vlastní baterie a ohřev vody na plyn. Karavany jsou skoro zcela nezávisle až na potřebu doplnění vody a vyprázdnění wc. Všechny karavany mají chemické wc o objemu 15 la postačí posádce minimálně na týden. Stejně už většina i sprchový kout s teplou vodou.

 

 

Ekologické i šetrné karavany

 

 

Při pronájmu karavanu určitě záleží, zda míříte na roadtrip, nebo do kempu. Základem by mělo být standardní vybavení pro přežití v nepohodlí i luxusu dobrého kempu. Auto má plně vybavenou kuchyňku nádobím, s e sporákem, plynovými hořáky, lednicí a mrazákem, sprchu, WC, umyvadlo, vlastní zásobu čisté i odpadní vody. Elektřina má buď rozvod 230V, pokud jste v kempu nebo stání připojen na přívod, nebo vše funguje na 12V rozvod v nadstavbové části auta, baterie může být doplňována solárními články, nebo palivovými články, které dokáží vyrábět elektrickou energii z methanolu, propánbutánu, a nafty, tehdy můžete klidně stát pod kopcem či v zátoce několik týdnů bez jakékoliv potřeby civilizace.

 

Obytné přívěsy a karavany jsou v dnešní době vybaveny vším, co člověk potřebuje k pohodlí na dovolené, proto neváhejte a běžte se podívat co Vám půjčovna obytných přívěsů ještě může nabídnout.

 

 

V neposlední řadě záleží i váha a energetická připravenost karavanů. Ekonomickou úsporu dosahujeme lehkostí našich karavanů, čímž zvýší spotřebu tažného vozidla jen minimálně. Karavany jsou vybaveny i solárním panelem, který dobíjí baterii, což snižuje energetickou zátěž. Stačí si už jen vybrat z cenové škály ten pravý karavan a vyrazit za poznáním.

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22