logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 32682067 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Hlubokotažené díly pro automobilový průmysl - STÜKEN je napředs miniaturizací, efektivností a inovativně vstříc budoucnosti

Hlubokotažené díly pro automobilový průmysl - STÜKEN je napředs miniaturizací, efektivností a inovativně vstříc budoucnosti

 

STÜKEN je celosvětově vedoucí firmou na trhu v oboru tažených, stříhaných a ohýbaných dílů pro automobilový průmysl. V každém osobním autu s konvenčním pohonem se statisticky nachází přes 40 dílů, vyrobených firmou STÜKEN. Narůstá i počet hybridních aut a aut na elektrický pohon, které obsahují díly firmy STÜKEN. A navíc: STÜKEN je dodavatelem komponentů pro precizní dotykové spínače a čidla.

 

 

STÜKEN již dnes dodává přes 25 nejrůznějších dílů do automobilů na elektrický pohon. Je i dodavatelem komponentů pro airbagové systémy, brzdové systémy, autolampy nebo autozásuvky. Velkou měrou dbá i o čistotu ovzduší: vyrábí přes 60 dílů, určených pro čidla výfukových plynů.

 

 

Nabídka komponentů pro oblast senzoriky (čidel) čítá přes 100 dílů - senzory jsou budoucností automobilového průmyslu. Tu představují vozy s autonomním řízením a tzv. „smart cars". Na spotřebitele čeká „internet of things", průmysl už na „smart factory" pracuje. Chytré hodinky a brýle jsou jen počátkem éry zvané „wearable computing" - a na trhu představují oblast, v níž je očekáván největší nárůst. Lékařské, bezpečnostní a automobilové technologie jsou dalšími motory růstu. Zde všude hraje oblast senzoriky hlavní roli - a tím i zkušenost a technické možnosti subdodavatelů.

 

 

Komponenty do čidel jsou pevnou součástí nabídky firmy STÜKEN. Jedná se například o komponenty do teplotních čidel pro vytápění, o pyroelektronické senzory, měřící teplotu záření v mikrovlnných troubách, a o optoelektronické senzory, sloužící k přenosu dat prostřednictvím optických vláken. O tyto komponenty bude do budoucna velký zájem.

 

Firma STÜKEN je kompetentní i v oblasti výroby náročných mikro dílů. Aktuálním příkladem je trubička o malém průměru s vyhrdlením, vyžadující extrémní tváření:

 

 

• délka: 40 mm
• vnější průměr: 0,95 mm
• vnitřní průměr: 0,75 mm
• materiál: 1.4303

 

Zdroj:http://www.tiskovky.info


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22