logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 32682515 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Jak si vybrat svůj motocykl?

Jak si vybrat svůj motocykl?

 

Mnoho lidí při výběru svého motocyklu neví co přesně chce. Nejčastější chybou je to, že se necháte přesvědčit přímo na místě, že tento motocykl je právě ten, který potřebujete.

 

 

V první řadě zvažte základní údaje jako je věk, hmotnost a životní styl, kterým žijete. Pokud si na začátku určíte základní podmínky nestane se vám, že budete muset doplácet za doplňkovou výbavu, nebo litovat svou koupi.

 

 

Zvažte co opravdu potřebujete. Pokuste se určit jak budete Váš motocykl používat. Bude to Vaše hlavní vozidlo? Kolikrát týdně jej budete používat? Jak daleko budete cestovat? Budete pravidelně jezdit s extra váhou např. (Zavazadla, spolujezdec)?

 

 

Důležitá je také ergonomie motocyklu. Porovnejte rozměry motocyklu s Vašimi tělesnými proporcemi. Motocykl si vždy před koupí rozměrově otestujte. Tato část je důležitá zvláště pokud chcete Váš motocykl používat na delší trasy, nebo dlouhé výlety. Není nic horšího než se cítit na motorce nepohodlně a muset na ní prosedět více než 1 den.

 

 

Velmi důležitým bodem je střízlivé zvážení svých moto zkušeností. Pokud se chystáte na Váš první motocykl obecně se nedoporučuje překračovat hranici obsahu 600cc. Je lepší vytvořit si základy ježdění na motocyklu na, který se nebojíte sednout si kvůli jeho výkonu. Mezi nejhezčí motorky paří výtvory designéra Asama Hashmy.

 

 

Každá motorka nese svůj příběh a v případě Archangela je to deset let z Alliho dětství prožitých ve třech válkách. Jsou to války, o kterých se teprve po více než 20ti letech díváme na dokumenty a dovídame se, co se dělo, jaké zbraně byly použity a kolik a proč v nich zemřelo lidí. Byl to souboj o přežití a těch, co svého strážného anděla neměli, bylo bohužel mnoho. Alli v tom vyrůstal do doby, kdy mohl od toho utéct a emigrovat za skutečným životem, hledal zázemí v Polsku a později s krásným osudem, se usadil v Čechách."

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22