logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 32682335 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Opel Connect: Opel uvádí nové služby konektivity

Opel Connect: Opel uvádí nové služby konektivity

 

Opel Connect: Opel uvádí nové služby konektivityOpel v souladu se svým strategickým plánem PACE! pokračuje v rychlé integraci technologií koncernu Groupe PSA.


 

 

Opel v souladu se svým strategickým plánem PACE! pokračuje v rychlé integraci technologií koncernu Groupe PSA. Po nedávném oznámení, že konstrukční tým z německého Rüsselsheimu bude zastřešovat kompletní vývoj lehkých užitkových modelů v rámci celé skupiny Groupe PSA, zavede Opel služby konektivity Groupe PSA. Opel se proto postupně rozloučí se systémem OnStar, který je vlastnictvím koncernu General Motors. OnStar z nabídky Opelu vymizí na konci roku 2020.

 

 

Nové služby konektivity pojmenované Opel Connect se začnou do osobních i lehkých užitkových modelů Opel zavádět od roku 2019. Jedním z prvních modelů, který dostane systém Opel Connect, bude Corsa nové generace, která se bude vyrábět i v ryze elektrické verzi.

 

 

Kromě nouzového volání bude Opel Connect poskytovat i navigaci propojenou s internetem, diagnostiku vozu na dálku, monitorování odcizeného vozu, dálkové zamykání/odemykání, funkce managementu automobilových flotil i funkce Apple CarPlay a Android Auto.1 Do roku 2024 bude Opel Connect k dispozici v celém modelovém programu značky.

 

 

„Opel převzal rolu lídra v oblasti služeb automobilové konektivity. Nová technologie nám umožní držet si naši přední pozici i v budoucnosti,“  říká Pavel Šilha, generální ředitel českého a slovenského zastoupení automobilky Opel.

 

 

V souvislosti so zaváděním systému Opel Connect budou zákazníci Opelu moci využívat dosavadní služby systému OnStar v takovém rozsahu, v jakém je poskytuje společnost OnStar Europe Limited, do konce roku 2020.

 
1Dostupnost služeb sa může lišit podle modelové řady a země.
 

 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22