logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 32682798 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Cesta do ráje

Cesta do ráje

 

Věděli jste, že pouhých 10 kilometrů od Mladé Boleslavi je ráj? Ráj si asi každý představuje jinak, ale kdo ho ve své fantasii vidí jako místo plné aut, nekonečných možností testování vozů, profesionálních offroadových i asfaltových okruhů a dalších podobných radovánek, ten ho v Bělé pod Bezdězem 100% najde. Nachází se zde totiž unikátní areál MOTORLAND BĚLÁ provozovaný společností AUTOSPORT Promotion.

Tento areál vznikl z bývalého vojenského prostoru, poskytuje tudíž dostatek místa pro veškeré aktivity, které uspokojí motoristické fanoušky. Svým rozsahem 30 km2 je jediným areálem svého druhu v České republice. A co vás zde vlastně čeká?

Hlavním lákadlem jsou samozřejmě auta, jak závodní, tak offroady. Motorland Bělá disponuje bohatým vozovým parkem, který kromě jiného zahrnuje například závodní BMW 1, Audi A3, offroad Land Rovery, čtyřkolky, buginy nebo motokáry. Většinu vozů můžete vyzkoušet sami nebo využit spolujízdy s profesionály - například v rallycrossové Fabii nebo ve Fabii S 2000 - a zažít si pocit opravdového závodníka. Zdejší trati jsou také oficiálními testovacími tratěmi Škody Motorsportu.

„V Motorlandu Bělá pořádáme teambulidingové akce pro firmy, ale třeba i závody pro partu kamarádů. Je třeba se vždy předem domluvit a potom jsme schopni připravit a zajistit téměř cokoli," říká Vojtěch Hlaváček ze zastupující agentury RZA Solutions Czech. A když se řekne cokoli, tak se myslí cokoli! Na své si přijde každý. Můžete přijet s rodinou i v případě, že vaši drahou polovičku jízda v autech nezajímá a potomci jsou ještě příliš malí. Čekají na ně vznášedla, lanová houpačka, skákací hrad, zorbing, simulátory Playstation, 5 metrů dlouhá autodráha a mnoho dalšího! Pokud chcete připravit skutečně neobvyklý teambulding, je zde možnost uspořádat tématický program či hru - například noční výsadky, hry s legendou či kurzy přežití v přírodě. Součástí areálu je také velmi rozlehlá přírodní oblast „Adventure zone", kde jsou pořádány speciální bojové hry paintball a airsoft s využitím vojenské techniky, dále například noční expedice a další. „Na přání pro vás objednáme supersportovní vozy, letadla, helikoptéry, obrněné vozy. Připravíme pro vás občerstvení i večerní ohňostroj. Zkrátka chceme, abyste na den strávený v Motorlandu vzpomínali ještě hodně dlouho," doplňuje Hlaváček.

Součástí zábavy v Motorlandu je i trocha vzdělávání - ve výukovém centru vás čeká škola smyku, offroadová škola nebo škola bezpečné jízdy, to vše pod vedením profesionálů. Jelikož dle zákona musí každá firma se služebními vozy přeškolovat řidiče, zde může spojit příjemné s užitečným. Zajímavé školení, na něj navazující teambuilding a večerní posezení nebo třeba noční hra a spokojené zaměstnance máte zase na nějakou dobu zaručené!

Využijte zvýhodněných tématických balíčků pro skupiny, seberte partu kamarádů, rodiny a zaměstnance a přijeďte si užít den v motoristickém ráji. Možnosti jsou nekonečné, zkuste využít aspoň některé z nich! Více na http://www.motorlandbela.cz/.

Zdroj:www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22