logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 28689067 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Dokonalá toaleta i u Vás doma

Dokonalá toaleta i u Vás doma

 

Rozhodli jste se pro inovaci Vaší stávající toalety? Nevyhovuje Vám Váš stávající klozet? Obrať se na specialisty v této oblasti. Patříte k milovníkům nejnovějších trendů a chcete, aby se z Vaší toalety stal moderní, ale zároveň multifunkční prostor? Nebo se raději držíte u země a vsázíte na klasiku.

 

 

Závěsné WC: design a funkčnost v jednom

 

 

Závěsné WC patří v současné době k nejžádanějším typům klozetu. Je to hned z několika důvodů. Nejen, že je velmi designový a obecně nadčasový, zároveň je však velmi praktický. Zaprvé si ho sami můžete přidělat do takové výšky, která Vám bude maximálně vyhovovat. Což velmi oceňují vysocí a starší lidé. Zároveň však díky tomu, že je právě zavěšen, můžete perfektně vytírat podlahu i pod ním a nemusíte se při tom nijak namáhat.

 

WC kombi: klasika, která nezklame

 

 

 

Pokud si nepotrpíte na módní výstřelky a raději vsázíte na klasiku, pak jistě sáhnete po stojícím typu toalety WC kombi. Je to zcela základní typ klozetu, který si však můžete i Vy do jisté míry vylepšit. Jde hlavně o splachování. Velmi běžně se v dnešní době setkáme s dvojitým - malým a velkým splachováním, které nám šetří vodu a tím i naše finance. Při malém spláchnutí, totiž odchází o tři litry vody méně, než při tom velkém.

 

Pohodlí na prvním místě

 

 

Vzhledem k tomu, že naši toaletu navštěvujeme každý den a to několikrát, měli bychom se cítit komfortně. Ten zmíněný komfort nám zajistí kvalitní WC sedátka. Na trhu jich naleznete opravdu velké množství. Proto když se budeme pro nějaké rozhodovat, měli bychom mít perfektně přeměřenou naši záchodovou mísu. Sedátko na ni musí perfektně pasovat, jinak i sebe kvalitnější sedátko nebude mít ten správný efekt. Vybírat můžete z modelů od kvalitních výrobců, jako jsou Duravit, Villeroy & Boch, Kludi, Sapho a další výrobci.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22