logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 30345726 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Provázkové záclony - nové trendy a tipy

Provázkové záclony - nové trendy a tipy

 

 

 
Provázkové záclony si našly svoje místo v mnoha českých domácnostech. Ať už zavěšené v oknech chrání domov před ostrým sluncem a pohledy kolemjdoucích, nebo ležérně rozdělují větší místnosti. Kromě praktického využití se však mohou stát i originálním doplňkem, který vašemu bydlení dodá osobitý charakter.

 

 

Vybarvěte se

 

 

Většina lidí dává přednost provázkovým záclonám ve střízlivé bílé barvě. Méně často sáhnou po zácloně v jiném odstínu - většinou však stejně po jednobarevné variantě. Málo se ví, že provázkové záclony jsou k dostání také v kombinacích barev, které k sobě krásně ladí a navodí u vás doma jedinečnou atmosféru. Bílá, béžová a zlatá působí hřejivě a útulně. Olivová, modrá a bílá pokoji zase vdechnou kouzlo horských luk s koberci zelené trávy a azurovým nebem.

 

 

Doma jako v paláci

 

 

Šmrnc vašemu bydlení dodají také zdobené provázkové záclony. Ke všem odstínům barev si můžete zvolit přídavek stříbrných nití, které při pohybu ve světle lampy krásně pableskují. Záclony se zdobí i mnoha druhy barevných korálků. Díky nim působí místnosti veselejším a hravějším dojmem. Různě barevné korálky se dají kombinovat s mnoha barevnými odstíny provázkových závěsů.

 

 

Na úpravu záclon stačí pár vteřin

 

 

Aby vaše provázkové závěsy působili upraveně, nejjednodušeji je zkrotíte sepnutím sponami, které se vyrábí záclonám přímo na míru. A zdaleka nejde jen o nějaké unylé a nudné tvary. Elegantní dřevěné spony seženete v minimalistických geometrických tvarech. Do dětského pokoje se ale budou víc hodit např. spony ve tvaru zvířátek, květin, nebo puzzle dílků.

 

 

Bezpečné praní

 

 

Čištění a praní provázkových záclon se může zdát trochu zapeklitější. Abyste se nemuseli bát jejich mechanického poškození nebo zamotání, doporučujeme si k záclonám pořídit speciální prací sáčky. Ty jsou k dostání za pár korun a hodí se pro praní v pračce i pokud jde o běžné záclony a závěsy. Před poničením navíc ochrání také jemné spodní prádlo.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22