logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 30548986 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Bytelné dětské jídelní židličky

Bytelné dětské jídelní židličky

 

Už se Vaše děťátko dostalo do fáze vývoje, že začíná samo papat? Budete tedy potřeba mu pořídit nějakou jídelní židličku, ve které se bude cítit pohodlně a bude se mu v ní dobře jíst. Internetový obchod Scarlett má ve své nabídce krásné a praktické dřevěné jídelní židličky.  Český internetový obchod Scarlett je na trhu už 18 let a nabízí pro Vaše děti jak nábytek, vyráběný z masivu, tak i různé doplňky pro Vaše děti. Obchod si zakládá na kvalitě svého zboží.

 

 

Dřevěné jídelní židličky

 

 

Pokud Vaše dítě začalo již samo sedět a projevu je zájem i o klasické jídlo, nejen mléko, je pravý čas posadit ho do jídelní židličky, ve které se mu bude dobře jíst. Internetový obchod Scarlett nabízí velice praktické a víceúčelové židličky nejen na jídlo, ale třeba i na hraní. Jídelní židlička je vyráběná z vysoce kvalitního borovicového dřeva v různých barevných variacích, tak aby jste si mohli vybrat to, co se Vám líbí a hlavně hodí do Vašeho interiéru. Židličky na jídlo jsou vyráběny tak, aby mohli být používány jak dětmi v nízkém věku, tak i v pozdějším a to díky tomu, že se dají využívat i rozložené na stoličku a stoleček. Pro menší děti, které ještě krmíte je vhodné využívat zvýšenou jídelní židličku, tak aby jste se ke krmení nemuseli ohýbat a židlička byla stejně vysoká jako Váš jídelní stůl. Pokud se, ale už dítě dostane do věku kdy se dokáže najíst samo vyndáme ze židličky jídelní pultík a rozložíme na samostatný stoleček a židličku, kam si děti mohou už sednout zcela sami. V takto rozložené židličce se Vaše dítě nejen nakrmí, ale může si tam i hrát, může si tam kreslit, prohlížet knížku, ale i si třeba postavit nějakou stavebnici.

 

 

Rostoucí jídelní židlička

 

 

Tato dětská jídelní židlička se dá využívat až do školních let a pokud se dítě vejde, tak samozřejmě i daleko déle. Přímo do této židličky si můžete v tomto obchodě objednat i sedák, který zajistí pro Vaše dítě ještě větší pohodlí. Objednat můžete vše přes internet a díky  skladovým zásobám je zboží do 24 hodin odesíláno.

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz
Zdroj foto:https://www.scarlett.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22