logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 31744030 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Karlovy Vary: Užijte si relax v lázeňském městě

Karlovy Vary: Užijte si relax v lázeňském městě

 

Léto je v plném proudu a Vy stále ještě nevíte, kam vyrazíte na dovolenou nebo alespoň prodloužený víkend? Pokud rádi navštěvujete krásy České republiky a zároveň toužíte po odpočinku, který si doma neužijete. Máme pro Vás tip, kterým je velmi oblíbené lázeňské město Karlovy Vary. Užijte si kolonády, prameny, lázeňské lesy a v neposlední řadě wellness služby, které toto město nabízí.

 

 

Ubytujte se v zeleném ráji

 

 

Když si na internetu zadáte Karlovy Vary, zjistíte, že ubytovací nabídka je opravdu bohatá. Nevíte si rady, který z hotelů v Karlových Varech vybrat? Chtějte bydlet jednoduše v ráji. V zeleném ráji. Nedaleko od velmi navštěvovaných karlovarských kolonád a léčivých pramenů, jejichž návštěvu a ochutnání si nesmíte nechat uniknout, se nachází moderní Wellness Hotel GREEN PARADISE. Jak název napovídá, nachází se v klidné karlovarské přírodě, kde si budete moci užít opravdový relax při poslechu zpěvu ptactva a šumu protékající řeky.

 

 

Využijte možnosti wellness centra

 

 

Wellness v Karlových Varech nabízí služby na té nejvyšší úrovni. Aby taky ne, Karlovy Vary jsou tím vyhlášeny a ubytovací a wellness centra se předhání poskytovanými službami a nabízenými relaxačními balíčky. Na své si zde přijdou skutečně všichni od milovníků vodních radovánek a procedůr, až po nejrůznější zábaly a masáže. Samozřejmostí je přítomnost solných jeskyních, které vyhledávají hlavně lidé, kteří mají problémy s dýchacími cestami. Veškeré tyto, ale i další služby napomohou k fyzické i psychické pohodě a uvolnění celého organismu.

 

 

Tipy na výlety

 

 

Pokud se Vám snad stane, že se již krásami Karlových Varů nabažíte, nemusíte zoufat, v blízkém okolí se nachází celá řada památek a zajímavostí, které rozhodně stojí za návštěvu. Milovníci hradů a zámků by si neměli nechat ujít návštěvu Bečova, kde je krásný státní hrad a zámek Bečov, románského hradu Loket nebo Kláštera premonstrátů v Teplé. Pokud se raději touláte přírodou, měly by Vaše kroky zamířit i do Svatošských skal nebo na Naučnou stezku Kladskou. Možností kam vyrazit na výlet je spousta.

 

Zdroj:http//www.pressweb.cz
Zdroj foto:https://www.hotelgreenparadise.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22