logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 31347919 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Eventy nadcházející sezóny

Eventy nadcházející sezónyEventy nadcházející sezóny

 

Chcete zažít jedinečné kulturní a sportovní akce uprostřed špičkového alpského střediska? Pak je Ischgl tou správnou volbou.

 

 

V zimě Ischgl pravidelně hostí elitu mezinárodní hudební scény při legendární akci „Top oft the Mountain Concerts“. K zahájení zimní sezóny, poté k zahájení Velikonoc a také k ukončení sezóny v lyžařské oblasti si můžete užít hudební zážitek v nadmořské výšce 2 320 metrů. Dne 24. listopadu 2018 zahájí zimní sezónu 2018/19 americká superstar Jason Derulo, 24. dubna 2019 bude hostem jarního „Top of the Mountain“ koncertu Johannes Oerding a 30. dubna 2019, kdy bude sezóna završena, vystoupí Lenny Kravitz.

 

 

Od 7. do 11. ledna 2019 promění oblast Silvretta Arena soutěž v tvoření soch ze sněhu „V bílém“ v obrovskou open air galerii. Deset dvojic mezinárodních umělců vytvoří během pěti dnů po celé lyžařské oblasti modely ze sněhu. Tento rok je téma „Superhrdinové“.

 

 

Během 22. ročníku „Hvězdného poháru kuchařů“ od 7. do 8. dubna 2019 změří své síly pět předních, světoznámých kuchařů, jako je Hans Haas a Johann Lafer během obřího slalomu a následného live souboje kuchařů na legendárním jevišti Idalp. A to není vše. Od 10. do 11. dubna 2019 proběhne již 11. ročník lyžařského mistrovství světa v gastronomii a přímo na sjezdovce se otevře boj o cenné kovy. 

 

 

Další informace: www.ischgl.com/en


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22