logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 32266891 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Ischgl: 9 dnů, 3 obří koncerty zdarma, 1 skipas

Ischgl: 9 dnů, 3 obří koncerty zdarma, 1 skipasIschgl: 9 dnů, 3 obří koncerty zdarma, 1 skipasIschgl: 9 dnů, 3 obří koncerty zdarma, 1 skipas

 

Lenny Kravitz, Sarah Connor, Johannes Oerding a souboj kuchařské elity: kromě spousty slunce, jistoty sněhu a těch nejlepších podmínek na sjezdovkách až do začátku května nadělí Ischgl milovníkům zimního sportu i vzrušující události a neobyčejné open air koncerty se vstupem zdarma.

Proč se i letos prosluněné lyžování v lyžarské oblasti Ischgl stane zážitkem? Ve středisku Silvretta Arena čekají na 239 kilometrech sjezdovek ve výšce 1.377 až 2.872 m. n. m. ty nejlepší sněhové podmínky, s jistotou sněhu do začátku května, překrásnými sjezdy a rozmanitými možnostmi freeridu. K tomu spousta slunce, skvělé après-ski a v dubnu to nejlepší naladění během pěti velkých open air akcí přímo ve ski areálu. Už 22. ročník Hvězdného kuchařského poháru, během kterého svede mezinárodní kuchařská elita souboj s lyžemi na sjezdovce a s vařečkou u sporáku, 11. Lyžařské mistrovství světa v gastronomii nebo rovnou tři superhvězdy, které se objeví během devíti dnů na jevišti pod otevřenou oblohou v oblasti Silvretta Arena – to je pět vzrušujících eventů, které se uskuteční v dubnu v Ischglu.

 

 

Kdo letos nechává svou zimní dovolenou v Ischglu na poslední dva týdny sezóny, zažije zdarma tři obří koncerty přímo v lyžařské oblasti: na Zelený čtvrtek, 21. dubna, zde proběhne místní debut zpěváka jménem Johannes Oerding v rámci koncertu „Top of the Mountain Easter Concert”. V jarním sněhu dne 28. dubna se na pódium v Alp Trida v Samnaunu postaví výjimečná zpěvačka Sarah Connor. A 30. dubna, při neobyčejném ukončení sezóny v Ischglu, se na legendárním pódiu Idalp předvede rocková legenda Lenny Kravitz. S platným skipasem je vstup na koncerty zdarma.

 

 

Více informací: www.ischgl.com

 

 

Prosluněné lyžování v Ischglu v dubnu 2019

 

 

  • 7. až 8. dubna 2019: 22. hvězdný pohár kuchařů
  • 10. až 11. dubna 2019: 11. lyžařské mistrovství světa v gastronomii
  • 21. dubna 2019: Top of the Mountain Easter Concert / Ischgl – Johannes Oerding
  • 28.dubna 2019: 31. Jarní sněhový festival Alp Trida / Samnaun-Ischgl – Sarah Connor
  • 30. dubna 2019: Top of the Mountain Closing Concert / Ischgl – Lenny Kravitz

 

Zdroj:https://press.austria.info/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22