logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 38871839 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Proč zamířit na Kubu? Protože je zemí kontrastů

Proč zamířit na Kubu? Protože je zemí kontrastů

 

Na světě je mnoho míst, která stojí za návštěvu. V poslední době si lidé vybírají hlavně taková místa, kde zažijí jedno velké dobrodružství. Stále se však mezi námi najdou ti, kteří jedou na dovolenou za odpočinkem. A právě takový odpočinek si můžete dopřát na Kubě. Kuba je známá tím, že se všem návštěvníkům doslova vryje pod kůži. Je to totiž země, která toho nenabízí málo. Dokáže omámit všechny naše smysly, je to totiž země plná kontrastů.

 

 

Na Kubě není skvělé jen to, že odtud pochází rum, ale taky jsou zde skvělí lidé, kteří jsou velice přátelští. Příroda je dech beroucí, na každém kroku narazíte na plantáže tabáku, kávy nebo cukrové třtiny, a to se jen tak někde nevidí. I když se toho na Kubě pěstuje hodně a i když se odtud mnoho produktů vyváží, přesto je to jedna z nejchudších zemí světa. Chudoba je zde bohužel taky vidět, a to všude.

 

 

Cestovní agentury lákají na exotiku

 

 

Pokud byste se na Kubu vydali přes cestovní agenturu, budete nejspíše nalákáni na exotiku, ale Kuba dnes není tak exotická, jak byla kdysi. Stále více je zde znát chudoba, bohužel. Exotické zůstávají jen pláže, které jsou tím největším kontrastem měst.

 

 

Co zde lidé navštěvují?

 

 

Samozřejmě je zde několik míst, která stojí za navštívení. Jestliže se na Kubě octnete, projděte si zdejší Staré město. Je plné záhad a tajemství a je tak krásné! Romantické duše se na první pohled zamilují do temných, koloniálních zákoutí, historici se nadchnou pro zdejší katedrály, paláci či náměstí. Milovníci kultury si najdou zalíbení v nejstarším divadle amerického kontinentu, někoho může zlákat Museo de la Revolución.

 

 

Mezi nejkrásnější a nově zrekonstruovaná náměstí se řadí například náměstí Plaza Vieja či Plaza de la Catedrala. Rekonstrukce se dočkalo i nejstarší náměstí Plaza de Armas.

 

 

Bez čeho z Kuby neodjet?

 

 

Bez doutníku vyrobeného na míru.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz/tiskova-zprava/252201913688-proc-zamirit-na-kubu-protoze-je-zemi-kontrastu


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby