logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 33731503 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Perspektivy vlakové dopravy

Perspektivy vlakové dopravy

 

Vlaková doprava je perspektivním způsobem přepravy větších množství cestujících z regionů a v metropoli. Zvonečník oceňuje přístup Institutu plánování a rozvoje hlavního města Prahy v přípravě projektů S-Metra a zlepšení dopravní infrastruktury a spolupráci se Správou železniční dopravní cesty. Význam má nejen spojení metropole s regiony, ale prostřednictvím velmi rychlých tratí také s Evropou.

 

 

V prosinci 2018 uspořádal Zvonečník debatu v Lidovém domě k perspektivám vlakové dopravy. Ukázala význam oddělení rychlíkových tratí od regionálních, problematiku řešení nádraží a zastávek a opatření proti vzniku hluku. Dopravní inženýři zdůraznili, že nemá smysl dívat se, co je nyní ve vyspělé Evropě, protože tak ji jen doháníme s realizací po desítkách let. Musíme se dívat, co se dnes ve vyspělé Evropě připravuje a držet krok s těmito plány. Železnice není přežitek, což dokládají jak rostoucí počty cestujících, tak přednosti, které v budoucnu může nabízet.

 

Zvonečník vyzývá politiky vedení Prahy a státu k prioritizaci vlakové dopravy a ke spolupráci při realizaci již připravovaných a připravených projektů.

 

Bližší informace a prezentace panelistů ke stažení jsou dostupné na URL: https://dopravnikombinace.webnode.cz/news/z-debaty-perspektivy-vlakove-dopravy/

 

Zdroj:http://zpravodajstvi.ecn.cz
Zdroj foto:http://www.zvonecnik.estranky.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22