logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 40994159 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Spořicí účet s 3 % je zpátky. Odmění za aktivitu

Spořicí účet s 3 % je zpátky. Odmění za aktivitu

 

Raiffeisenbank spouští od září novou akci se zvýhodněným úrokem na Spořicím účtu XL. Dosavadní i noví klienti mohou získat sazbu 3 % p. a. po dobu šesti měsíců, když budou „aktivně využívat“ běžný účet.

 Aktivní využívání pro většinu běžných účtů (Chytrý, Aktivní, eKonto Smart, eKonto Komplet...) znamená, že musíte splnit dvě podmínky: Měsíčně vám na něj přijde aspoň 15 tisíc korun a zároveň odejdou aspoň tři platby  – mezi ně se počítají i platby debetní kartou včetně výběru z bankomatů. Mírnější podmínky mají studentský a dětský účet – stačí tři odchozí platby.

 Kdo bude takhle aktivní, získá v následujícím měsíci na spořicím účtu zmíněná 3 %. Maximálně na půl roku – když splní podmínky v každém měsíci. Tříprocentní úrok se vztahuje jenom na vklady do 150 tisíc korun.

 Případná část nad tuhle hranici – do 500 tisíc – se bude úročit výrazně méně: 0,3 %, což je stejně jako podle aktuálního úrokového lístku. Kdo podmínky nesplní, dostane v obou pásmech jenom 0,1 %. A nad půl milionu to bude ve všech případech jenom symbolických 0,01 %.

 K zapojení do akce je potřeba se aktivně přihlásit. Dosavadní klienti si zvýhodnění nastaví v mobilní aplikaci, noví klienti při založení běžného a spořicího účtu online. XL sazbu s bonusem si lze nastavit pouze na jednom spořicím účtu.

 

 


Podobnou nabídku měla Raiffeisenbank loni, tentokrát se jí však mohou zúčastnit i dosavadní klienti. „V roce 2019 jsme díky této kampani získali 22 tisíc nových klientů a na úrocích vyplatili na 50 milionů korun,“ dodává mluvčí Petra Kopecká.

 Akci mohou využít také majitelé Prémiového účtu, pokud na něj měsíčně přijde aspoň 50 tisíc korun maximálně ve dvou transakcích. U Exkluzivního účtu je pak potřeba mít uloženo anebo zainvestováno nejméně 1,5 milionu korun. Na zvýhodněný úrok dosáhnou i podnikatelé u Spořicího účtu Plus.

 Sazba 3 % je v současnosti nejvyšší mezi tuzemskými bankami. Teoretickou jedničkou je sice 5 % u Pravidelného spoření od Monety, to ale není klasický spořicí účet (po celý rok si na něj musíte posílat ne méně než 250 Kč a ne více než 1000 Kč měsíčně, zároveň si nesmíte vybrat ani korunu, další podmínkou je posílat si na běžný účet každý měsíc aspoň 7000 Kč).

 Nepočítáme-li dobíhající garance z dřívějška nebo různé kombinace s investicemi, můžete teď dosáhnout maximálně na 1,2 % v mBank. Aspoň 1 % nabízejí Hello bank a Equa bank, o prázdninové situaci na trhu víc napoví náš poslední přehled nejlepších spořicích účtů.

 Zdroj: https://www.penize.cz/sporici-ucty/420070-sporici-ucet-s-3-je-zpatky-odmeni-za-aktivitu

 

Další články na penize.cz:

 

https://www.penize.cz/doprava/420060-za-zruseny-zajezd-uz-nemusite-dostat-voucher

 

https://www.penize.cz/ucty-pro-mlade/420046-prehled-uctu-pro-deti-jak-si-vybrat-a-kdo-prida-kapesne

 

https://www.penize.cz/ucty-pro-mlade/420046-prehled-uctu-pro-deti-jak-si-vybrat-a-kdo-prida-kapesne

 

https://www.penize.cz/statni-rozpocet/420080-rozpoctova-rada-kritizuje-vladu-za-schodek-i-prispevek-k-duchodum

 

https://www.penize.cz/platebni-karty/420063-mastercard-vypne-svou-digitalni-penezenku


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby