logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 30549383 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Snídaňové novinky vtrhly do Bageterie Boulevard společně s jarem. Nenechte si je ujít a vyzkoušejte je!

Snídaňové novinky vtrhly do Bageterie Boulevard společně s jarem. Nenechte si je ujít a vyzkoušejte je!

 

A stejně jako jaro jsou i tyhle delikátní snídaňové novinky plné chutí, vůní, vitamínů i barev. V Bageterii Boulevard přesně vědí, že snídaně je základ dne a o tom vás přesvědčí hned první novinka – čerstvě připravená Vaječná omeleta se slaninou a čedarem, ke které dostanete navíc ještě rozpečený muffin se sýrem. Tuhle vydatnou snídaňovou kombinaci ocení nejen všichni ranní jedlíci s kručícím žaludkem, ale hodit se bude třeba i o víkendu, kdy si ji můžete objednat také jako chutný brunch.

Pokud jste zvyklí dát si ráno čerstvý džus s pořádnou dávkou vitamínů, určitě neodoláte další novince v podobě velké XXL porce Fresh juice z čerstvě vymačkané šťávy. A ve zdravém tónu můžete pokračovat i dál a v rámci zdravé Fit snídaně si dát například novinku - křupavý Muffin s avokádovou salsou a grilovaným sýrem Halloumi, pečeným rajčetem a rukolou nebo Dýňový chléb s gervai sýrem, marinovaným lososem a volským okem.

 

Zkrátka ale nepřijdou ani milovníci sladké verze snídaně. Ve vybraných pobočkách Bageterie Boulevard* si nově můžete k snídaní dát pravou francouzskou „crepés“, tedy palačinku na mnoho způsobů – Palačinku s jablkem, ořechy a mascarpone, Palačinku s banánem, lískovými ořechy a Nutellou nebo Palačinku s mascarpone a francouzským jahodovým džemem.

 

V nabídce všech poboček samozřejmě zůstaly také tolik oblíbené ranní stálice jako opečený vydatný Club sendvič s volským okem, sýrem, kuřecím masem a slaninou; čerstvě zapečený Sýrový sendvič s mozarellou, sýrem s modrou plísní a rajčaty; elegantní zapečený máslový Croissant Parisien se šunkou a sýrem; klasické Ham & Egg s volským okem, slaninou, šunkou a maasdamerem. To vše doplňují sladké stálice - Máslový croissant s máslem, jahodovou marmeládou a Nutellou a Řecký jogurt s medem a vlašskými ořechy.

 

Bageterie Boulevard má zkrátka připraveno pro každého něco. Pro experimentátory spoustu novinek, pro vyznavače zdravého životního stylu skvěle vyvážené menu a pro milovníky jistoty tradiční prověřenou snídaňovou nabídku. Jednoduše si stačí jen vybrat a pak už si užívat nový den.

 

Bageterie Boulevard s vnitřním creperií barem, tzv. Creperie Inside najdete na Národní třídě v Praze, v Galerii Harfa v Praze, v pobočce nedaleko Železné ulice v Praze, v OC Olympia v Brně, v OC Vaňkovka v Brně, v Auparku CS v Hradci Králové a v Eurovea v Bratislavě.

 

Více informací najdete na www.bb.cz


 

O společnosti Bageterie Boulevard
Bageterie Boulevard je moderní, dynamicky se rozvíjející český koncept restaurací rychlého občerstvení. Vlastní i franšízovfranšízové pobočky má po celé České republice i v zahraničí. Křupavé bagety plněné originálními a především kvalitními a čerstvými surovinami jsou vždy upečené a připravené na místě, na přání zákazníka. Absolutní prioritu dává Bageterie Boulevard právě čerstvosti a kvalitě výrobků, reaguje také na světové trendy zdravého stravování. Je to restaurace pro zaneprázdněného městského člověka, který přestože pospíchá, nehodlá dělat kompromisy a chce jíst kvalitně. 


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22