logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 32945350 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Proč bychom do jídelníčku měli zařadit pomeranč?

Proč bychom do jídelníčku měli zařadit pomeranč?

 

V poslední době se většina z nás snaží jíst hodně zdravě. Není se čemu divit, vždyť nás na každém rohu lákají různá rychlá občerstvení. Abyste nezdravým fastfoodům odolávali snadněji, připravte si velice atraktivní, zdravý a vyvážený jídelníček. Do něj zasaďte nejen ryby nebo luštěniny, ale hlavně i dostatek ovoce, které nám každým dnem přinese do těla potřebné vitaminy, které nám posilují imunitní systém. Kromě jablíčka nebo banánů zařaďte do jídelníčku i pomeranče.

 

 

Pomeranče jsou oblíbeným ovocem hlavně v době vánočních svátků, kdy jsou dostání takřka všude. Obvykle se na pulty obchodů dostanou v polovině listopadu a opouští nás v době končící zimy. Pomeranče však kromě vitaminu C obsahují i mnoho jiných, tělu prospěšných látek, které nám vážně skvěle pomáhají. Pojďme si o jeho účincích říct více.

 

 

1) Pomeranče pomáhá předcházet stárnutí

 

 

Pomeranče jsou skvělými pomocníky v boji proti stárnutí. Přibývající vrásky a přibývající šedé skvrny nevidí rády hlavně ženy, které se snaží vrásky i jiné projevy stárnutí jakkoliv zamaskovat. Maskování však není potřeba, pokud projevům stárnutí zamezíte. Pomeranč je jednou z možností, která vám pomůže stárnutí pozastavit.

 

 

Pomeranč se v kosmetickém průmyslu vyskytuje už pěkně dlouhou dobu, nachází se v mnoha kosmetických pleťových maskách či krémech.

 

 

2) Pomeranče pro naše oči

 

 

Díky vitaminu A, který bojuje proti stárnutí, se značně ulevuje i našim očím. Tento vitamin je totiž skvělý na udržení zdravé oční sliznice. Díky mnoha dalším látkám dokáže chránit oči před věkem podmíněnou degenerací.

 

 

3) Pomeranče pro mozek

 

 

Kromě toho je toto tropické ovoce geniální pro náš mozek. Podporuje jeho vývoj, udržuje ho ve skvělém stavu. Jejich konzumace se doporučuje hlavně těhotným ženám, které tak mohou snížit riziko výskytu neurologických onemocnění u dětí, které čekají.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22