logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36477126 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Připravte se na léto včas s epilátory Philips

Připravte se na léto včas s epilátory Philips

 

Léto se nezadržitelně blíží mílovými kroky a s ním i krásné teplé dny, šaty, moře, pláž. Pro většinu z nás je to nejoblíbenější období v roce, které nám zároveň dělá vrásky na čele, protože se zabýváme tím, jak udělat co nejlepší dojem na své okolí. Vždyť pláž je to nejdelší přehlídkové molo na světě. Abyste se nemusely stydět ukázat své nohy celému světu, je třeba se důkladně připravit. Základem je saténově hladká pokožka. Philips vám proto přináší zbrusu novou řadu epilátorů SatinSoft. Ty vám pomohou vykouzlit dokonale hladkou pokožku na dlouhou dobu, abyste si mohly léto vychutnávat plnými doušky tak, jako světoznámá modelka Alessandra Ambrosio, která epilátory Philips SatinSoft používá.

Užijte si dotek saténu
Nová řada epilátorů Philips SatinSoft byla vytvořena, aby splnila nároky moderních žen. Epilátory proto dobře vypadají, skvěle padnou do ruky, ale především šetrně a efektivně odstraňují chloupky na dlouhou dobu a zaručují maximální hygienu. Nejvyšší model Wet & Dry je navíc možné používat na suché i mokré pokožce, tedy například i ve sprše.

Jemné kotouče byly navrženy tak, aby chloupky zachytávaly stejně, jako pinzeta. Nehrozí tak nepříjemné tahání pokožky, které způsobuje bolest a její podráždění. Pokud jste se tedy doposud bály vyzkoušet epilátor, protože jste měly strach, že by to mohlo bolet, můžete na tyto obavy rychle zapomenout. Kotouče navíc obsahují ionty stříbra. Proto vás neohrozí žádná alergická reakce ani nepříjemné zanícení.

 

Pro dosažení optimálních výsledků je epilátor vybaven více rychlostmi. Při epilaci v citlivých oblastech tak jednoduše zvolíte nižší rychlost. Navíc můžete na epilátor nasadit nástavec pro citlivou pokožku, se kterým bude epilace ještě šetrnější. Využít můžete i jemný vibrační masážní nástavec, který stimuluje a uklidňuje pokožku a vede k příjemné epilaci. Po použití můžete nástavce i hlavu epilátoru s kotouči pohodlně opláchnout pod tekoucí vodou.

 

Jako speciální dárek pro vás obsahuje balení epilátoru Philips SatinSoft Wet & Dry unikátní peelingový kartáček. Jeho tvary jsou velmi ladné, ženské. Kartáček dokonale padne do ruky, a tak se s ním za všech okolností snadno manipuluje. Navíc je vybaven dominantním prvkem, který při uchopení mezi prsty vypadá jako stylový prsten.

 

A k čemu kartáček vlastně slouží? Hypoalergenní štětinky kartáčku citlivě a zároveň efektivně odstraňují odumřelé kožní buňky, které způsobují zanícení. Vaše nohy tak nebudou zarudlé a nebudou vás bolet. Navíc nádherně vynikne lesk vaší hladké pokožky. Za své nohy se tak již nikdy nebudete muset stydět. Stanou se totiž vaší chloubou.

Ceny modelů řady epilátorů Philips SatinSoft začínají již na 1 599 Kč, model Wet & Dry (HP6521) stojí 2 199 Kč.

www.philips.cz

Zdroj:http://www.firmy-sobe.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22