logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36477246 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Revoluční sérum na podporu růstu řas, založené na bázi nanopeptidů

Revoluční sérum na podporu růstu řas, založené na bázi nanopeptidů

 

Konečně existuje způsob na prodloužení řas přírodním způsobem. Žádné lepení, žádné umělé řasy, vypěstujte si své pravé řasy v jedinečné až dvojnásobné délce.
No.1 Lash Extend Sérum pro podporu růstu řas získalo jedinečnou atestaci jako kosmetický produkt, je tedy zdravotně nezávadné a neobsahuje žádné závadné látky. Sérum je postavené na bázi přírodních kyselin zvané peptidy, které stimulují řasovou buňku ke zvýšení produkce a dodává ji tak energii. Důsledkem toho řasa roste rychleji a prodlužuje se fáze jejího růstu, trvá tedy mnohem déle, než řasa vypadne.

 

Výsledky klinických studií prokazují prodloužení řas při každodenním působení po dobu 4 měsíců u všech testovaných vzorků, a to na minimálně 20 až 170 %. Plný efekt séra No.1 Lash však uživatelky zaznamenávají po 6 až 8 měsících každodenního užívání, poté dosahuje efekt prodloužení řas o 100 až 200%, což je dvojnásobná až trojnásobná délka.

 

Chcete li vědět více o této revoluční novince, najdete ji na eshopu www.eshop-parfemy.cz, nebo konkrétně na adrese www.eshop-parfemy.cz/kosmetika/no1lash-extend-serum.html , kde se o produktu dozvíte více a můžete jej rovnou zakoupit.

 

Zdroj:http://www.firmy-sobe.cz 
Zdroj foto:www.eshop-parfemy.cz/kosmetika/no1lash-extend-serum.html


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22