logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34507233 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Šperky z chirurgické oceli

Šperky z chirurgické oceli

 

Chirurgická ocel je moderním a velmi módním materiálem, který se používá k výrobě šperků. Šperky z chirurgické oceli se těší velké oblíbenosti, zejména proto, že se podobají na stříbrné šperky, ale jsou cenově dostupnější. Chirurgická ocel je navíc tvrdší než stříbro, proto se šperky vyrobené z ní nepoškrábou tak snadno. Používáním nemění svou barvu, nekorodují a neoxidují. To však neznamená, že se to nemůže stát.

 

 

 

Chirurgická ocel je nejlepší slitinou pro výrobu šperků. Její hlavní vlastnosti jsou:

 

 

Vysoká tvrdost - šperky z oceli jsou dost tvrdé, nedají se polámat

 

Odolnost povrchu - povrch je odolnější proti poškrábání nebo odření než jiné měkčí kovy

 

Barevná stálost - šperky z oceli mají svou vlastní UV ochranu, která zabraňuje barevným změnám způsobeným vlivem světla

 

Antikorozní povrch - povrch je odolný vůči oxidaci a korozi

 

 

Chirurgická ocel ve srovnání s ostatními kovy:

 

 

Chirurgická ocel není taková tvrdá jako titan nebo wolfram. Náušnice z chirurgické oceli narozdíl od stříbra a zlata nevyžaduje téměř žádnou údržbu, čištění ani ošetřování, proto si bez menší námahy můžete užívat jeho krásu a lesk.

 

 

Dobrá rada pro Vás:

 

 

Nejznámější způsob barvení šperků vyrobených z chirurgické oceli je koupel v elektromagnetické vaně, což znamená, že barvivo se nalepí na povrch pomocí elektromagnetické síly. Při výrobě oceli nelze obarvit samotný materiál, pouze jeho vnější povrch. Z toho vyplývá, že barva může časem zmizet. Závisí to od způsobu nošení šperků. Pokud chcete navštívit lázně, dejte si velký pozor zejména tehdy, když termální voda lázní obsahuje síru. Před vstupem do vody si vaše přívěsky z chirurgické oceli sundejte a uschovejte je. Platí to i pro ty bez pokovení a kamínků, protože síra může ocel poškodit. Obecně doporučujeme našim zákazníkům, aby se se šperky neumývali, neumývali nádobí apod.

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22