logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34613390 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Inspirujte se trendy účesy

Inspirujte se trendy účesy

 

 Přemýšlíte nad změnou image? Potřebujete ostříhat, obarvit nebo prodloužit své vlasy, případně jim chcete dopřát tu nejlepší péči? Navštivte webové stránky svet-ucesu.cz . Jedná se o internetový magazín, ve kterém pravidelně vycházejí nové články plné informací určených pro ženy i muže, co se zajímají o svůj zevnějšek.

 

 

Naleznete zde tipy na oblíbené plesové a společenské účesy pro aktuální sezónu. Nejen na ples ale můžete vypadat dobře. Před každou společenskou příležitostí si vaše vlasy zaslouží speciální pozornost. Společenské účesy lze tvořit z krátkých, polodlouhých a samozřejmě také z dlouhých vlasů. Ať už máte vlasy jemné, rovné či vlnité, zkušená kadeřnice s nimi dokáže divy.

 

 

Vaši pozornost určitě upoutají také pěkné účesy pro každodenní nošení. Jelikož ani ty nemusí být vůbec složité. Pěkný účes si ze svých vlasů vytvoříte ráno během pěti minut v koupelně, než odejdete do práce. Nosí se drdoly i různé varianty copů.

 

S tvorbou účesu doma vám pomohou různé vlasové přízdoby, jako jsou sponky, gumičky nebo čelenky.

 

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz
Zdroj foto:http://www.svet-ucesu.cz /


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22