logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34507016 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Jaké šperky zvolit na ples? Vedou barvy, tvary zvířat i klasika

Jaké šperky zvolit na ples? Vedou barvy, tvary zvířat i klasika

 

Plesová sezónaje v plném proudu, a je tedy nejvyšší čas začít vybírat nejen dokonalé šaty, ale také doplňky. Perfektně padnoucí róba je sice základem úspěchu, ale její krásu podtrhnou a vyzdvihnou právě správně zvolené šperky. Diamantové náušnice, náhrdelníky, prsteny či celé sady můžete vybírat z nejnovějších kolekcí společnosti DIC. Díky nim se na parketu zaručeně stanete nepřehlédnutelnou.
 
 
 
Mezi stálice se řadí bílé kameny, s nimiž nikdy nemůžete šlápnout vedle. Jsou jemné, proto není třeba zůstávat při zemi - rovnou se vybavte kompletní sadou těchto šperků. Visací náušnice se elegantně doplňují s dlouhým náhrdelníkem, jenž se bude skvěle hodit především k šatům s hlubokým véčkovým výstřihem. Třešničku na dortu této kombinaci dodá náramek ozvláštněný dvěma řadami barevných kamenů. Pokud se řadíte spíše mezi příznivce žlutého zlata, v nabídce DIC najdete bílé diamanty i v této kombinaci. Vyskládané jsou do nápaditého tvaru srdce, který zaujme na první pohled. Tento šperk patří mezi výraznější, proto doporučujeme zvolit k němu jednodušší šaty, aby doplňky správně vynikly.
 
sp1  sp2  sp3  sp4

 

 

 

Roztančit plesovou sezónu můžete i s barevnými šperky. Mezi těmito kameny v roce 2017 zazáří zelenožlutá, tedy odstín zeleně, který se současně stal barvou číslo jedna pro tento rok. Nebojte se tedy vystoupit z davu a zvolte výrazný „statement necklace", vyznačující se kombinací barevných a bílých kamenů. Tyto náhrdelníky se mohou jevit jako nový trend, nicméně výrazné šperky tohoto typu nosili už staří Egypťané a znovu se objevily ve 20. letech minulého století. V různých variantách jsou v nabídce i diamanty žluté - ty si nebojte vzít k metalickým šatům, které odstín kamenů náležitě podtrhnou. Mezi barvami stále vede také modrá nebo populární růžové zlato. Kromě klasických doplňků vytvořili zlatníci v DIC i šperky extravagantnější, a to ve tvaru motýlů, ryb, hada nebo třeba kytiček.

 

sp5  sp6  sp7  sp8

 

 

 

Více informací také na www.dic-sperky.cz

 

 


O společnosti
Diamonds International Corporation (DIC) je česká společnost zabývající se od roku 2005 prodejem investičních diamantů a výrobou vlastních luxusních řemeslných šperků. DIC působí na trhu v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Rusku, Bulharsku a Spojených arabských emirátech. Navíc pod záštitou DIC byla v roce 2016 zahájena stavba luxusního hotelového komplexu DIC RESORT nedaleko Dubaje. DIC je rovněž akcionářem diamantové burzy v Antverpách (Beurs Voor Diamantenhandel) a členem diamantové burzy v Dubaji (Dubai Diamond Exchange). Společnost je také tvůrcem diamantové korunky pro soutěže Miss Universe, Miss USA a Miss Teen USA.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22