logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34552727 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Znáte tajemství meditačních pyramid?

Znáte tajemství meditačních pyramid?

 

Už jste slyšeli o meditačních pyramidách? Možná ano, možná ne. Jedná se o místo, kde můžete v klidu číst, učit se, meditovat nebo jen tak odpočívat, aniž by vás rušilo všechno kolem. V dnešní době, kdy se člověk nemůže na chvilku zastavit, kdy čas ubíhá jako splašený, jsou lidé bohužel velmi často ve stresu a své nahromaděné napětí v sobě ukrývají až do dne, kdy vyjde ven nepříjemným způsobem. Lidé by si měli uvědomit, že i v rychle ubíhajícím světě je místo na zpomalení, že i v rychle ubíhajícím světě si mohou na chvilku sednout a nic nedělat. A právě meditační pyramidy jsou místa, která jsou pro to určená.

 

 

Meditační pyramidy můžete znát také pod názvem energetické pyramidy nebo pyramidy energie. Jedná se o skvělé dekorace na zahradu, ale také do interiéru, které mají zvláštní moc a pozitivně působí na člověka. Mnozí lidé jsou dokonce toho názoru, že se jedná o léčivé pyramidy, ale to je poměrně nadnesené označení, které by se nemělo brát tak vážně.

 

 

Odborníci jsou toho názoru, že meditační pyramid jednoznačně působí na člověka pozitivně, ovšem nedokážou ho vyléčit po fyzické stránce. Jsou toho názoru, že meditační pyramidy působí spíše na psychickou stránku člověka.

 

 

Jaké je tajemství meditačních pyramid?

 

 

Meditační pyramidy, nebo chcete-li pyramidy energie, jsou pro mnohé lidi záhadou, mnozí stále ještě nerozluštili jejich tajemství, díky kterému tak pozitivně působí na člověka. Tajemstvím meditačních pyramid je to, že v nich vzniká pyramidální energie, a právě ta má kladný dopad na člověka (a nejen na něj).

 

 

Pyramidální energie vzniká spojením zemské energie proudící zespoda pyramidy a vesmírné energie, která se do pyramidy dostává skrze špičku.

 

 

Kdo meditační pyramidy ocení?

 

 

I když meditační pyramidy působí spíše na psychickou stránku člověka, ocení ji i ti, kteří trpí vyčerpáním a mají oslabenou imunitu. Pokud jste bez energie, taktéž byste měli v meditačních pyramidách trávit více času stejně jako lidé, jež mají náročné povolání nebo jež zápasí s nějakou zákeřnou nemocí.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22