logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 38655115 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Jak poznat kvalitní e-shop se šperky

Jak poznat kvalitní e-shop se šperky

 

Internetových i kamenných obchodů máme v dnešní době nepřeberné množství a s nimi je stejně rozvinutá a rozdílná i nabídka produktů. Výjimkou nejsou ani šperky a jejich prodejci. Jenže v tomto oboru mohou vedle výběru panovat zásadní rozdíly především v kvalitě produktů. Jak tedy poznat správné a kvalitní výrobce a materiály?

 

 

Řetízky, náušnice a prsteny jsou o detailech

 

 

Ať už jste přímo v nějakém šperkařství, či pouze na internetovém obchodu, tak by vám u této sorty výrobků neměla chybět celá řada důležitých informací. Řetízky speciálně patří mezi druh šperků, kde je přesné naměření a gramáž výrobku naprosto zásadní, jinak může být z velkého překvapení jen velké zklamání. Kdekoliv, kde nenajdete detailní informace o těchto hodnotách raději nikdy nenakupujte.

 

 

Stejně tak je důležitá například i takzvaná puncovní známka, kterou uvádí například nia-sperky.cz. Ta velice jednoduše značí kvalitu a ryzost použitých materiálů. Známky se nefalšují, protože jsou chráněny ohromnou pokutou. Jakmile jsou šperky označeny příslušnou známkou, tak máte jistotu kvalitního materiálu přesně podle popisu. Pokud to tak ale není, tak nemusí být šperky zákonitě nekvalitní, ale zároveň nemáte žádnou reálnou jistotu a garanci použitého materiálu

 

 

Náramky na ruce a doplňky

 

 

Dámské, pánské náramky na ruku či jakékoliv další doplňky jsou pak lehce specifické ve svém výběru i v jejich porovnávání. Často se jedná o velice složitou práci o mnoha detailech, u kterých je kvalitní provedení do posledního detailu naprosto zásadním parametrem.

 

 

V jiných případech jsou pak doplňky masivní a jakákoliv vada materiálu tak vyjde mnohem jednodušeji na povrch. Je tak u těchto druhů sortimentu extrémně důležité sledovat detaily ve zpracování, a především v konečné kvalitě použitých materiálů, abyste měli naprostou jistotu koupě kvalitního šperku, a nejen kousku materiálu bez řemeslného zpracování.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby