logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34613315 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Jiná barva očí? S kontaktními čočkami za pár sekund!

Jiná barva očí? S kontaktními čočkami za pár sekund!Jiná barva očí? S kontaktními čočkami za pár sekund!Jiná barva očí? S kontaktními čočkami za pár sekund!

 

Napadlo vás někdy, co vás při prvním setkání na lidech upoutá nejvíce? Ano, oči hrají v mezilidském kontaktu jednu z hlavních rolí. Proč se stydět za své oči, když mohou mít vaši vysněnou barvu? Proč si nezměnit image, když můžete vypadat ještě lépe?

 

COCKY

Co pro vás barevné kontaktní čočky mohou znamenat?

•Cestu ke získání větší sebedůvěry.
•Příležitost ke změně svého image.
•Možnost splnit si svůj sen.
•Šanci zkusit něco jiného než ostatní.
•Jistotu vřelého i svůdného pohledu.
•Naději v pozvánku na další rande.
•Pocit hvězdy večera ve společnosti.
•Pokušení dívat se na svět novýma očima.

 

Přirozeně tónují i perfektně kryjí

Barevné kontaktní čočky buď tónují, nebo kryjí.

Tónovací čočky jsou vhodné pro ty oči, které potřebují zvýraznit, projasnit zdůraznit svou přirozenou barvu nebo lehce zabarvit do jiného odstínu. Pohled přes tónovací čočky připomíná pohled skrze tónované brýle.

Krycí čočky umí překrýt i tmavou duhovku. Nejenže lze ze zelených očí stvořit hnědé. Z hnědých očí můžeme krycími čočkami vytvořit i jasně modré. Krycí kontaktní čočky mají v místě duhovky velmi intenzivní barvu, v zorném poli je pro dobrou viditelnost čočka čirá.

A co je skvělé? Luxus „nových očí" si můžete dopřát, nejen když máte zdravé oči, ale i když potřebujete dioptrie. Barevné kontaktní čočky se vyrábějí v obou variantách.

Kde koupit a jak vybrat?

Před výběrem kontaktních čoček je třeba navštívit kontaktologa, odborníka, který Vám sdělí parametry Vašich očí. Každé oko je jinak velké a jinak zakřivené. Nebude-li čočka vybrána tak, aby dobře „padla" na oko, riskujete nejen nepohodlné nošení, ale i zdravotní komplikace.

V případě, že již parametry svého oka znáte, můžete kontaktní čočky zakoupit i v internetovém obchodě. Možnost vyzkoušení čoček v kamenných obchodech již totiž není podmínkou - díky tomu, že např. Čočkovík.cz, e-shop specializovaný na barevné kontaktní čočky, ukazuje fotografie uživatelů kontaktních čoček v realitě, můžete snadno poznat, jak která čočka bude na Vašem oku vypadat.

Možná Vás můžou napadnout různé otázky ohledně tématu barevných kontaktních čoček, například tyto:

•Jak se o barevné kontaktní čočky starat?
•Jak je správně vybrat?
•Jak budou Vaše oči vypadat po nasazení barevných kontaktních čoček?

Na tyto všechny, ale i další otázky, naleznete odpovědi v článcích na specializovaném webu o barevných kontaktních čočkách Čočkovník.cz, kde můžete i vyhrát barevné kontaktní čočky zdarma!

Navštivte Čočkovník.cz, nový e-shop, který se specializuje na barevné kontaktní čočky.

Zdroj:www.tiskovky.info
Zdroj fota:www.cockovnik.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22