logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 34506664 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Tipy proti spadlým víčkům a koutkům očí

Tipy proti spadlým víčkům a koutkům očí

 

Dokonalý oční make-up podpoří sexy vzhled a zároveň pomůže zakrýt drobné vady. Například nám pomůže vykouzlit svůdné řasy, zakrýt povislá víčka a koutky očí. Jak na to?

Právě pomocí očního make-upu můžeme zvětšit oko a zdůraznit jeho vnější koutek tím, že jej protáhneme směrem nahoru. Základní pravidlo je, že světlé odstíny zvýrazňují, tmavé barvy opticky posunují do pozadí.

Pokud potřebujeme oko více "otevřít", použijeme světlé oční stíny nejlépe "perleťově bílé" na víčko oka. Naneseme štětečkem nebo houbičkou.

V barvě tmavé naneseme stíny na víčko zevnitř směrem ven. Tmavý tón zakrývá spadlé víčko. Na spodní víčko naneseme zvenku ke středu tmavší barvu a jemně ji rozetřeme, aby přechod byl plynulý.

Zároveň můžeme nanést na vnitřní oční víčko kajalovou tužku v barvě kůže např. nuanci „Natural Glaze".
Tím se otevřou krásně oči a také zajistí hezké kontury.

Konečně použijeme řasenku, která obohatí naše řasy, prodlouží je opticky a zahustí. Výborné jsou řasenky s vitamíny, které zároveň řasy vyživují.

Tipy proti povislým koutkům očí

Zde je důležité zakrýt stíny koutek oka a vizuálně jej vytáhnout.

Použijeme korektor s houbičkou aplikátoru. Naneseme jej na vnitřní koutek oka v několika bodech a rozetřeme prsty zevnitř ven.

Na horní víčko naneseme tmavší oční stíny např. nuanci "Inca bronz. Naneseme je od vnějšího koutku oka do středu víčka štětečkem nebo prstem a jemně rozetřeme přechody.

Potom naneseme na víčko černou oční linku a to tak, že zvýšíme opticky úhel oka. Na spodní víčko podél řas protáhneme zvnějšku jen asi do poloviny. To vytváří liftingový efekt.

Konečně zdůrazníme řasy řasenkou, hlavně je zvýrazníme ve vnějším koutku oka, což jej opticky zvedne.

Zdroj:www.superkocka.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22