logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 30003065 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

42. ročník festivalu DIVADLO V PŘÍRODĚ

42. ročník festivalu DIVADLO V PŘÍRODĚ

 

Divadelní sezónu zavíráme tradičním festivalem
DIVADLO V PŘÍRODĚ
/zahajujeme ve čtvrtek 10.5. v 21.00 představením O čertech, čerticích, Fouskovi a sušené borůvce/

Divadlo v přírodě najdete na adrese:
zahrada ZŠ Svépravice, Spojenců 1408, Praha 20 - Horní Počernice.
Dopravní spojení: do Divadla v přírodě dojedete z konečné metra B Černý Most autobusy
261 do stanice Krahulčí (1 minutu od divadla)
223 a 296 do stanice Vysokovská (cca 5 minut od divadla)
221, 273, 303, 304, 323, 353 do stanice Vojická (cca 15 minut od divadla)

42. ročník nejstaršího ochotnického divadelního festivalu v České republice konaného pod širým nebem proběhne 10.5. - 24.6. v zahradě ZŠ Svépravice, Spojenců 1408, Praha 9 - Horní Počernice.
Pestrá dramaturgie, kvalitní domácí i hostující soubory a malebné prostředí divadla ve skále zaručuje skvělou zábavu na víkendové večery. Začátky představení: pohádky od 17.00 a večerní představení od 21.00. Ceny lidové: odpolední představení děti od 2 do 12 let 30,- Kč, všichni ostatní 50,- Kč, rodinné vstupné 120,- Kč, večerní představení jednotné vstupné 50,- Kč. Ušetřit můžete zakoupením permanentní vstupenky v ceně 500,- Kč, která platí na všechna představení pro veřejnost pro dvě osoby.
Divadlo v přírodě se v Horních Počernicích začalo hrát koncem 60. let. Tehdy rodiče postavili v zahradě školy provizorní jeviště a děti zahrály na závěr školního roku pohádku. Představení mělo takový úspěch, že během pár let vzniklo svépomocí krásné přírodní divadlo s kapacitou pro 170 diváků a škola v něm pravidelně pořádala koncem června několik divadelních představení. Postupem času pořadatelství převzalo Kulturní centrum Horní Počernice, festival trvá v současné době dva měsíce a během něj je odehráno 50 představení, z toho 6 premiér - letošní tituly: Rozmarné léto, Jak je důležité míti Filipa, Pták Ohnivák, Ferda mravenec a další, které nastudují místní ochotníci. Jejich představení bývají na vysoké úrovni, proto je také spolek divadelních nadšenců v Horních Počernicích přirovnáván k rodinnému stříbru. Podrobné informace o souboru neleznete na http://www.pravezaciname.cz Jsou připraveny pohádky pro nejmenší, příběhy pro větší děti a komedie pro dospělé. Hostující soubory přijedou z Bořanovic, Benešova, Terezína, Poděbrad a ze Sázavy.

Přijďte zažít příjemnou atmosféru voňavého večera v roztomilém divadélku v přírodě a posuďte sami, určitě nebudete litovat. Doporučujeme deku a deštník s sebou.
Srdečně vás zveme a přejeme hezkou zábavu. Martina Prudilová

http://www.divadlopocernice.cz/
http://www.divadlopocernice.cz/domecek/divadlo/program-divadla-v-prirode

Zdroj:http://www.firmy-sobe.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22