logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 29986752 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Rock for People 2014

Rock for People 2014

 

Multižánrový festival Rock for People slaví v roce 2014 své 20. narozeniny!

 

Za tu dobu přivítal stovky hudebních hvězd jako MUSE, MANU CHAO, THE PRODIGY, THE OFFSPRING, PLACEBO, MY CHEMICAL ROMANCE, PARAMORE, PENDULUM, GARBAGE a mnoho dalších.

 

 

Rock for People se koná v centru České republiky, na letišti ve městě Hradec Králové se skvosty funkcionalistické architektury. Festivalový areál a camp pro návštěvníky se nacházejí na 50 hektarech pozemků. Koncerty probíhají na 2 velkých venkovních scénách, ve stanu pro 8 000 lidí a ve dvou hangárových scénách. Kromě toho si můžete zatancovat na několika DJ´s scénách nebo odpočinout v chill-out zónám, které jsou otevřeny až do ranních hodin.

 

 

Festivalpark s množstvím atrakcí, odpočinkových zón, pestrého cateringu i naddimenzované hygieny a sociálního zázemí má kapacitu 32 000 návštěvníků.

 

 

Dvacátý ročník festivalu Rock for People, který se uskuteční 3.-5. července v Hradci Králové, odhalil prvního headlinera. Na jubilejním 20. ročníku se představí současná skotská špička, kapela Biffy Clyro.

 

 

Druhé kulaté výročí téhle letní párty se pořadatelé rozhodli oslavit mimo jiné jednodenním vzpomínkovým festivalem BROD20 v původním místě konání - tedy v Českém Brodě.

 

 

Zdroj:http://www.informuji.cz/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22