logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 29986682 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Česká metropole ožije módou

Česká metropole ožije módou

 

Unique Fashion Week vypukne na začátku září

Česká metropole ožije módou

 

Praha se už počtvrté stane dějištěm velkolepé módní události. Unique Fashion Week - Pražský týden módy - se uskuteční v hlavním městě od 8. do 14. září 2014. Na tiskové konferenci to potvrdili organizátoři celé akce.

Myslím si, že módní show tohoto typu do naší metropole prostě patří a jsem rád, že se Unique Fashion Week nastálo usídlil v kalendáři pražských kulturních akcí. Poprvé jsem tuto společenskou událost navštívil minulý rok a mohu říct, že si nejen módní příznivci přijdou na své. A také doufám, že i letošní ročník bude tak zajímavý jako ten předešlý," vyslovil přání 1. náměstek primátora hlavního města Prahy Jiří Vávra, který se stal jedním z garantů módní akce.

 

 

Unique Fashion Week (dříve Prague Fashion Week) je originální akcí.

Přináší inspiraci ze světa, staví společně na jedno molo studenty, začínající i zavedené české návrháře a světové módní značky. Za dobu své existence se stal nejen velmi významnou módní, ale kulturní a společenskou událostí.

 

Zdroj:http://www.praha.eu


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22