logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 30003067 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Vlk se vrací do české přírody a sysel žije na golfovém hřišti. Výstava Příběhy české přírody přináší nečekaná poznání

Vlk se vrací do české přírody a sysel žije na golfovém hřišti. Výstava Příběhy české přírody přináší nečekaná poznání

 

Největší zázraky přírody se odehrávají přímo za vašimi dveřmi. To dokážou fotografie na výstavě Příběhy české přírody, kterou od 21. března do 30. dubna nabídne trojská botanická zahrada v Praze. Patronem výstavy je Ondřej Prosický, držitel ceny Czech Press Photo, jehož fotografie budou také k vidění. Organizátorem výstavy je odborná organizace Beleco.

 

 

„Česká příroda je plná zajímavostí. Třeba listonoh, živoucí fosilie, miluje život v bývalých vojenských prostorech. Sysel má v oblibě golfová hřiště a vlk se k nám vrací do přírody zpět. Výstava prostřednictvím osmi populárně naučných příběhů představí překvapivá odhalení změn, které v české přírodě v běhu času, a často zásluhou člověka, nastaly," představuje výstavu Simona Poláková, manažerka projektu Příběhy české přírody z Beleca.

 

 

Otevřete oči a pozorujte bohatství přírody

 

Česká krajina je plná zajímavých příběhů. Narazíte v ní na dramata, komedie i detektivky. „Jako fotograf divoké přírody jsem navštívil mnoho unikátních biotopů v odlehlých koutech světa, nejvíce si ale vážím příležitostí, které mám na dosah v české přírodě," říká špičkový fotograf a patron výstavy Ondřej Prosický.

 

 

Mezi vystavovanými fotografiemi najdete i díla Pavla Radosty, fotografa časopisu Moje země a kurátora výstavy. Ta je součástí populárně naučného projektu společnosti Beleco, který vznikl díky grantu z Islandu, Lichtenštejnska a Norska.

 

 

Zdroj:http://ecn.cz/
Zdroj foto:http://www.beleco.cz /


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22