logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 30345527 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení

St. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představeníSt. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představeníSt. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představeníSt. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představeníSt. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představeníSt. Petersburg Festival Ballet uvede úchvatná baletní představení

 

Skvělé a velkolepé umělecké těleso St. Petersburg Festival Ballet disponuje vším, co lze nazvat ruskou školou klasického baletu, tj. veškerou přísnou elegancí klasiky, svěžím dechem 21. století, ideální technikou tanečního provedení a bujarou, nespoutanou šíří ruského ducha ve spojení s opravdovou bohatou nádherou kostýmů a dekorací.

 

 

Soubor St. Petersburg Festival Ballet představuje dílo Čajkovského s dokonalou věrností a mimořádnými tanečními výkony. Divák je uchvácen Čajkovského hudbou. Festival baletu je založen na klasické choreografii, kterou Marius Petipa a Lew Ivanov uvedli v roce 1895 na scéně Mariinského divadla. Pokusy jsou vynechány. To tě neobtěžuje. Zejména proto, že Rusové také věnují velkou pozornost eleganci ve scénickém designu a kostýmech.

 

 

Členové petrohradského souboru na svém každoročním turné v České republice předvedou skvosty světové klasiky, kam patří:

 

 

“Šípková Růženka” (Balet o dvou dějstvích na hudbu P. I. Čajkovského)
“Labutí jezero” (Balet o dvou dějstvích na hudbu P. I. Čajkovského)

 

 

Šípková růženka
Princ a princezna, pouto lásky a černá magie – klasický příběh, který se dotkne nejenom vašeho srdce, ale dokáže vás i inspirovat. Klasické baletní představení Labutí jezero je skvělým uměleckým zážitkem, který je stále vyhledávaný diváky. Klasický balet o dvou dějstvích na hudbu P. I. Čajkovského v podání souboru St. Petersburg Festival Ballet je jedinečným zážitkem.

 

 

Labutí jezero
Labutí jezero Petra Čajkovského je symbolem klasického baletu par excellence. Kouzelný příběh, který osloví každého milovníka baletu. Petrohradský baletní soubor, jeden z nejlepších ruských baletních souborů součastnosti, učinil z Čajkovského "Labutího jezera" nezapomenutelný zážitek, už jenom tím, že na pódiu bude tančit „32 labutí“.

 

 

Termíny koncertů:

11.12.2017, 19:30, PRAHA - balet "Šípková Růženka"
12.12.2017, 19:30, PRAHA - balet "Labutí jezero"
13.12.2017, 19:00, HRADEC KRALOVE - balet "Šípková Růženka"
17.12.2017, 19:30, LIBEREC - balet "Labutí jezero"

 

 

Více informací na www.artpartner.cz

Vstupenky na:
www.vstupenkyprovas.cz
www.ticketstream.cz
www.ticketportal.cz
 


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22