logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 30003021 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Léto hereckých osobností 2009

Léto hereckých osobností 2009

 

Od pondělí 18. května je možné zakoupit vstupenky na všechny tři scényehlídky METROpolitní léto hereckých osobností 2009

Letos se bude hrát od 21. června do 20. září, jako obvykle ve Švandove divadle na Smíchově, nově v Divadle Palace a tradičně na Letní scéně Vyšehrad.

 

 

Klára a Bára
Foto z představení Klára a Bára

Nový ročník Léta otevře premiéra tentokrát české hry Arnošta Goldflama Dámská šatna. V komedii z atraktivního hereckého prostředí v režii Jakuba Macečka se můžete těšit na Janu Krausovou, Zdenku Žádníkovou Volencovou, Kristýnu Fuitovou Novákovou nebo Adélu Kačerovou, Ninu Divíškovou nebo Gabrielu Vránovou. Premiéry se uskuteční 21. a 22. června 2009 ve Švandově divadle na Smíchově.

 

Dámská šatna
Foto z představení Dámská šatna 

Druhou premiérou Léta, naplánovanou na 6. září v Divadle Palace, je skvělá francouzská konverzační komedie Paula Claudela O lásce aneb Parle - moi d´amour. Po úspěšné inscenaci Otevřené manželství se ve strhujícím manželském duelu opět představí Jana Krausová a Karel Roden.

 

 

Vše o ženách
Foto z představení Vše o ženách

Na programu je samozřejmě hra Israela Horovitze Chvíle pravdy v hlavních rolích s Dagmar  Havlovou - Veškrnovou a Petrem Kostkou. V létě budou také uvedeny další oblíbené inscenace Vše o ženách, Vše o mužích, Zdravý nemocný, Půldruhé hodiny zpoždění, Na konci duhy, Klára a Bára, Madame Melville, Absolvent a Otevřené manželství.

 

ChvĂ­le pravdy
Foto z představení Chvíle pravdy 

 

Informace a rezervace vstupenek na internetových stránkách www.studiodva.cz nebo v pokladnách jednotlivých divadel. Předprodej v pokladně Švandova divadla (Štefánikova 57, Praha 5, tel. do pokladny: 257 318 666, www.svandovodivadlo.cz) a Divadla Palace (Václavské náměstí 43, Praha 1, tel. do pokladny: 224 228 814, www.divadlopalace.cz) a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Ceny vstupenek: 280-390 Kc.

Zdroj:tisková zpráva z www.svandovodivadlo.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22