logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 29986844 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

KULTURNÍ OÁZA - Unijazz provozuje čítárnu, vydává magazín....

KULTURNÍ OÁZA - Unijazz provozuje čítárnu, vydává magazín....

 

Hledáte v centru Prahy kavárnu, místo kde si zahrát v klidu šachy, přečíst knihu a zjistit novinky v kultuře? Zavítejte do prosotr Unijazzu. Je to téměř na Václavském náměstí, ale čeká vás výstup po schodech až do posledního patra.

Prolistovat si kulturní magazín UNI můžete od ledna i na webu. Vznikl jako fanzin zaměřený původně pro rockové fanoušky, od r. 1994 sleduje též jazz, etno a soudobou hudbu.

Podle redakce UNI jeho snahou je odhalování kořenů a vztahu hudby k dalším sférám lidského počínání. V současné době zde nalézají prostor také novinky z literatury, divadla, výtvarného umění, filmu i ekologie.

UNI vychází jednou měsíčně v rozsahu 40-44 stran. Předplatné internetové verze je 200 Kč na rok, předplatné tištěné verze 300 Kč na rok.

Prostory Unijazzu jsou ideální pro běžné "kavárenské povaleče", ale také organizované šachisty, muzikanty i běžné hosty. Cizinci tady najdou protipól klasické turistické hospody.

Sdružení pořádá festival v Boskovicích, Alternativu, Babí léto Bohnice, jeho sesterskou scénou je břevnovský Kaštan.

Čítárna Unijazzu (Praha 1, Jindřišská 5, II. schodiště, IV. patro)

Více na http://www.unijazz.cz/

Zdroj:www.ckt.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22