logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 33731917 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Pořizujete si kočku domácí? Víme, co vyžaduje

Pořizujete si kočku domácí? Víme, co vyžaduje

 

 
 

Každý člověk potřebuje svého domácího mazlíčka. Ne proto, že se potřebuje o někoho starat, ale proto, aby nebyl sám. Nejčastěji si pořizujeme pejsky, ale taky se stávají v dnešní době velice populární hadi či jiní plazi. Samozřejmě se najdou i ti, kteří milují hlavně kočky. Pokud i vy patříte k milovníkům koček, před jejich pořízením byste o nich měli vědět několik věcí.

 

 

Kočky domácí jsou poměrně živí tvorové, kteří jsou sice o něco méně nároční než psi, ale taky vyžadují dost velkou porci péče a lásky. Je však třeba vědět, co kočkám koupit, než si ji přinesete domů. Věcí, které potřebuje, není málo, ale s naší pomocí na nic nezapomenete.

 

 

Co tedy kočce koupit dřív, než si ji přineseme domů?

 

 

• Pelíšek

 

 

Nutností je pelíšek. Jestliže nechcete, aby se kočka neustále uvelebovala na pohovce či na křesle, kde by zanechávala chlupy, pořiďte jí pelíšek. Vždy kupujte raději větší pelíšek než menší, a to z jednoho prostého důvodu – kočka se potřebuje před ulehnutím několikrát otočit. Jestliže se v pelíšku neotočí, nebude v něm ani spát.

 

 

Pelíšek musíte taky dobře umístit. Kočka potřebuje mít rozhled! Pelíšek se tedy musí umístit tam, odkud kočka uvidí na velkou část domu. Nesmí se umísťovat na kachličky, protože ty kočce kloužou.

 

 

• Misky

 

 

Nezapomeňte na misky, do nichž budete kočce sypat krmivo a lít vodu. Zde máte poměrně na výběr. Mohou být jak nerezové, tak plastové i keramické.

 

 

• Hračky, škrabadla

 

 

Každá kočka si ráda hraje. Jestliže nechcete mít zničený nábytek, pořiďte jí dostatek hraček a škrabadel. Existují vkusné „kočičí hrady“, kde není o škrabadla nouze. Navíc na takových konstrukcích se nachází i místa, na něž může kočka ulehnout, což je skvělé.

 

 

• Obojek, vodítko

 

 

Možná si říkáte, že kočka obojek ani vodítko nepotřebuje, ale není to pravda. Jestliže s ní chcete cestovat, bez vodítka a obojku se neobejdete.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22