logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36481985 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Kvalitní norské oblečení do nepohody

 Kvalitní norské oblečení do nepohody

 

Outdoorové oblečení často vyhledávají turisté, lyžaři, horolezci, myslivci, rybáři, sportovci a všichni lidé, kteří mají rádi kvalitní a pohodlné oblečení. Špičku na trhu v outdoorovém oblečení obsazují norské značky.

 

Norská móda totiž počítá s rozmary severského počasí a je určena pro každého, kdo se pohybuje v divokých podmínkách.

 

 

Pouze prověření výrobci

 

 

Norské oblečení od prověřených výrobců u nás prodává internetový obchod Norskamoda.cz, jehož nabídka zahrnuje například značky Bergans, Devold, Dale Norway, Kari Traa, Wildo, Polar, Bula a další. Kromě oblečení obchod nabízí také sportovní vybavení, mezi které patří především vybavení pro kemping, kanoe a doplňky do přírody.

 

 

Prvotřídní norské bundy

 

 

Velice oblíbené u mnoha zákazníků jsou norské bundy. Norská móda je hodně rozmanitá a má velmi široký výběr. Obchod Norskamoda.cz nabízí bundy pro ženy, muže i děti, a to do každého počasí. Na tomto internetovém obchodě často nakupují lyžaři, kteří si oblíbili především multifunkční membránové bundy od značky Bergans.

 

 

Norský svetr potěší každého

 

 

Norská móda si zakládá na kvalitních svetrech. Svetry vyráběné v Norsku jsou slušivé a praktické a k jejich výrobě se používá převážně vlna. Svetry norských značek mají rády i ženy, které si pochvalují dokonalou ochranu proti mrazivému počasí a neotřelý design.

 

 

Široký výběr batohů

 

 

Každý turista i sportovec potřebuje pořádný batoh a Norové to moc dobře vědí. Proto přichází s širokým výběrem batohů, z kterého si vybere opravdu každý. Zákazníci obchodu si batohy vybírají z jednotlivých kategorií podle zaměření. Samostatnou specializovanou kategorii naleznou například skialpinisté, lovci, lyžaři i běžci.

 

 

Poctivé a spolehlivé vybavení na cesty

 

 

Každý turista a cestovatel potřebuje pořádné vybavení, které ho ochrání i v nepříznivých podmínkách. Základem je kvalitní spacák a stan. Mezi další nezbytné doplňky na cesty patří vařiče, lékarničky, trekové hole, pláštěnky a mnoho dalších. Norskamoda.cz díky svému širokému výběru vyhoví i těm nejnáročnějším milovníkům přírody a sportu.

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz
Zdroj foto:http://www.scandinaviashop.cz/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22