logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36482278 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Legendární sportovní móda Sergio Tacchini se vrací do Prahy!

 Legendární sportovní móda Sergio Tacchini se vrací do Prahy!

 

Po několikaleté odmlce se sportovní móda Sergio Tacchini opět vrací do Prahy. Minulý týden byl otevřen nový a jediný kamenný obchod v přízemí pasáže Černá růže na pražských Příkopech. Slavnostního zahájení se zúčastnila fedcupová reprezentantka Barbora Strýcová, která tuto značku na kurtech obléká.

 

 

Pokud se rádi oblékáte na sport stylově a trendy, máte novou šanci rozšířit svůj šatník se sportovními kousky legendární italské značky Sergio Tacchini. Po dlouhé odmlce můžete znovu vyrazit na nákupy, především tenisové, golfové a volnočasové módy. V novém kamenném obchodě a e-shopu lze vybírat oblečení z aktuálních kolekcí a do budoucna přibudou i boty, tašky či doplňky včetně hodinek. Značka, ve které se snoubí italský styl, inovace a kvalita s tenisovou DNA, se tak pomyslně přenese z Milána do Prahy.

 

 

Proč jsem se rozhodla tuto značku znovu přivést do Prahy? Odpověď je jednoduchá. K Sergio Tacchini mám osobní vztah, je to moje srdeční záležitost. Jsem velká tenisová fanynka, tenis také na seniorské úrovni hraji. Sportovní styl oblékání se mi vždy líbil a osobně se oblékám u této značky už 30 let. Proto mě mrzelo, že obchody Sergio Tacchini z Prahy zmizely. Řekla jsem si, že si tato značka kamenný obchod v české metropoli zaslouží, tak jsem ho vybudovala," říká Zuzana Eliášová, majitelka obchodu Sergio Tacchini v pražské ulici Na Příkopě.

 

 

Společnost, kterou v roce 1966 založil profesionální tenista Sergio Tacchini a nese jeho jméno, v minulosti oblékala i takové hvězdy jako Martinu Navrátilovou, Johna McEnroa, Martinu Hingisovou, Peta Samprase, Gabrielu Sabatini či Gorana Ivaniševiče. V současné době hvězda značky Sergio Tacchini stoupá stále vzhůru a v jejích modelech i nadále hrají přední světoví tenisté - například Barbora Strýcová, Martin Kližan, Jekatěrina Makarovová, Gilles Müller a další. Značka ve své historii také několikrát vytvořila kolekci pro italskou výpravu na olympijských hrách.

 

 

Lokalita: NA PŘÍKOPĚ 853/12. PRAHA 1, PŘÍZEMÍ V PASÁŽI OBCHODNÍHO CENTRA ČERNÁ RŮŽE.

 

www.sergiotacchiniprague.cz ,


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22