logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 28689062 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Novinky v sortimentu značky Concept sází na inovativní řešení, praktičnost a minimalismus

Novinky v sortimentu značky Concept sází na inovativní řešení, praktičnost a minimalismus

 

S dalšími novinkami přichází v létě na trh česká značka domácích elektrospotřebičů Concept. A protože si dala opravdu záležet, může se pochlubit hned několika unikátními produkty, které jsou na našem trhu zcela jedinečné. Nabízejí totiž nejen moderní design a celou řadu užitečných funkcí, ale také chytrá technická řešení, která dovolují vykonávat tradičním spotřebičům zcela neobvyklé funkce. Namísto několika přístrojů si tak stačí pořídit pouze jeden. Znamená to tedy značnou úsporu peněz, ale také místa v kuchyni. A to chce přece každý!

 

 

 

Jako jediní na českém trhu využíváme například smoothie maker i jinak než jen na výrobu smoothie, ledové kávy nebo koktejlů. Jeho pohonnou jednotku jsme jednoduše obrátili vzhůru nohama a přidali extra příslušenství. Vznikl tak praktický, poměrně malý, a tím pádem i dobře skladný přístroj, který lze jednoduše využít k mnoha kuchyňským aktivitám. Za stejné peníze tak nabízíme produkt s více funkcemi a všestrannějším použitím," vysvětlila Ing. Kamila Trávníčková, obchodní ředitelka české značky elektrospotřebičů Concept.

 

 

Nový Smoothie maker s mlýnkem a chopperem Concept SM3390 toho umí opravdu hodně. K výrobě dokonalého smoothie či koktejlu je vybaven hned třemi mixovacími nádobami se zabudovaným pítkem - bílou a černou o objemu 570 ml a červenou 400 ml. Unikátní mlýnek se speciálním tříštivým nožem umele kávu, koření a dokonce i mák. A chopper s objemem 1,2 litru a dvojitým nožem zase usnadní přípravu pomazánek, přesnídávek, majonéz, ale i sekání masa (až 1 kg najednou), drcení ledu nebo sekání ořechů. Tělo mixéru je vybaveno motorem o síle 700 Wattů a přístroj uvedete po pohybu pouhým našroubováním příslušné nádobky na jeho tělo. Všechny nádoby jsou vyrobeny z BPA tritanu, tedy plastu bez škodlivých bisfenolů. Cena přístroje je 1.999 korun.

srp1

 

 

„Naše další dvě novinky do puntíku splňují podmínku, že za málo peněz dostane zákazník hodně muziky. Oba spotřebiče totiž skvěle kombinují poměr cena - výkon. U nového smoothie mixéru jsme se zaměřili na technickou inovaci a tak se může pochlubit velmi praktickým takzvaným "sliderovým" ovládáním. Lis na ovoce a zeleninu má až minimalistický vzhled, ale přitom dokáže vše odšťavnit do poslední kapky. Zato skladovat ho lze na minimálním prostoru. Víme totiž, že právě nedostatek místa bývá v domácnostech a hlavně kuchyních častým problémem," dodala Ing. Kamila Trávníčková.

 

 

Smoothie mixér Concept SM3050 udělá radost všem milovníkům zdravého životního stylu a také vyznavačům RAW stravy. Z jeho 6 přednastavených programů jsou totiž 4 určeny právě na „živou stravu". RAW polévku dokáže mixér dokonce ohřát přímo v mixovací nádobě na správných 42 °C. Speciální program má ale také na zmrzlinu a dokonce na mletí mouky. Mixér je dotykově ovládaný pomocí slideru a může se pochlubit také rychlostí 33 tisíc otáček za minutu, silným motorem, nastavitelnou dobou chodu, 6 noži s vroubkovaným ostřím z japonské karbonové oceli a kovovými převody. Mixovací nádoba z BPA tritanu je dvoulitrová, má integrovanou odměrku a odnímá se pouhým zvednutím z pohonné jednotky. Cena smoothie mixéru je 5.999 korun.

srp2

 

 

Zcela nový je v portfoliu značky také Lis na ovoce a zeleninu Concept LO7110 (stříbrný), LO7111 (černý) a LO7112 (červený). Využívá dvoufázový proces odšťavňování, takže z ovoce i zeleniny vyždímá i tu poslední kapku šťávy a přitom zachová maximální množství jejich vitamínů a minerálů. K tomu všemu po sobě nechá jen minimální množství téměř suchého odpadu, který ale lze dále zpracovat na placičky, zeleninové karbanátky nebo zdravé sušené zeleninovo-ovocné chipsy či domácí müsli tyčinky. Díky 120W motoru a kvalitnímu nerezovému sítku zvládne všechny druhy ovoce a zeleniny. Funkce Anti Drip zajistí, že nic neukápne tam, kam nemá a protiskluzové nožičky přístroj spolehlivě udrží na svém místě. Po použití stačí přístroj jednoduše prolít vodou a v případě nutnosti ještě dočistit pod proudem tekoucí vody. V základním příslušenství najdete také pěchovadlo, čistící kartáček, nádobu na šťávu a také na odpad. Cena lisu je 2.499 korun.

srp3  srp4

 

 

Více o produktech na www.my-concept.cz

 

___________________________________________________________________________________________
O značce Concept
Společnost Jindřich Valenta - Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta - Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vysokou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22