logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 30544166 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Malí moderní kuchyňští pomocníci

Malí moderní kuchyňští pomocníci Malí moderní kuchyňští pomocníci Malí moderní kuchyňští pomocníci Malí moderní kuchyňští pomocníci Malí moderní kuchyňští pomocníci Malí moderní kuchyňští pomocníci Malí moderní kuchyňští pomocníci Malí moderní kuchyňští pomocníci Malí moderní kuchyňští pomocníci Malí moderní kuchyňští pomocníci

 

Občas je třeba zavolat někoho na pomoc při přípravě receptem složitějšího jídla nebo skvělého moučníku. Jindy se zase hodí posila při mletí kávy, máku nebo sekání bylinek či ořechů. Podpora je ale vhodná i u vážení, skladování nebo mletí masa. Prostě ať už bydlíte sami, nebo v mnohačlenné domácnosti, budou se vám moderní kuchyňští pomocníci od české značky Concept vždy hodit. Díky jejich multifunkčnosti je totiž můžete využívat prakticky po celý rok a váš rozpočet určitě nezruinují.

 

 

 

Mlýnek na kávu a koření KM5005

 

 

Vůni čerstvě namleté kávy má rád kde kdo. Ať už patříte k milovníkům tohoto povzbuzujícího nápoje, nebo si jeho vůní jen rádi provoníte byt, s tímto mlýnkem ji můžete mít k dispozici opravdu každé ráno. Mlýnek s příkonem až 100 wattů a nerezovou nádobou na umletou kávu pohodlně zvládne najednou až 40 gramů kávových zrn. Vše umele podle délky mletí najemno nebo nahrubo. Kromě kávy si ale díky speciálnímu tříštivému noži poradí také s různými druhy ořechů, koření, bylinek nebo s mákem. Mlýnek má ergonomický tvar, je uzavřen průhledným krytem, takže budete mít vždy přehled o hrubosti namletých ingrediencí. Cena: 499 korun.

 

 

 

Citrusovač CE3510 Victoria Line

 

 

Je praktický, jednoduchý a díky malým rozměrům navíc skladný. Odšťavňovací kužely, které má citrusovač dva pro různé velikosti plodů, se otáčejí oboustranně a zajistí tak vyždímání plodů do poslední kapky. Nádobka o objemu 600 ml má vyznačené rysky pro sledování množství tekutiny. Přístroj disponuje také protiskluzovými nožkami a ochranným víkem proti prachu. Cena: 479 korun.

 

 

 

Tyčový mixér TM4721 s chopperem a metlou

 

 

Díky 600 wattů silnému motoru zvládne připravit různé druhy koktejlů, omáček, pomazánek, přesnídávek a pak i rozdrtit led na osvěžující drink. V jeho základním příslušenství najdete nerezovou metlu, klasickou sekací nohu, chopper s objemem 500 ml a praktickou plastovou nádobu s objemem 600 ml. Tyčový mixér má 11 rychlostí, program PULSE a také TURBO. Má i vylepšenou konstrukci a tak během provozu nerozstříkává tekutinu kolem sebe. Pro rychlou přípravu mixéru k použití stačí všechny nástavce pouze „nacvaknout“. Cena: 999 korun.

 

 

 

Digitální kuchyňské váhy s funkcí hodin, minutky a budíku VK5710, VK5711 a VK5712

 

 

Zvážíte na nich vše, co budete potřebovat a to až do neuvěřitelných 15 kilo. Mají 4 jednotky vážení – g/kg/oz/lb, odvažují po 1 gramu a funkce dovažování je pro ně samozřejmostí. Váhy jsou vybaveny LCD displejem, snadno se ovládají pomocí dotykových tlačítek a po použití se samy vypnou. Jejich hladký povrch je nejen elegantní a odolný, ale snadno se i udržuje a čistí. A když je zrovna nebudete využívat k vážení, poslouží díky funkci hodin, minutky a budíku skvěle také jako designové hodiny do kuchyně. Jsou k dostání v nerezovém (VK5710), bílém (VK5711) a černém (VK5712) provedení. Cena: 399 korun.

 

 

Elektrický smaltovaný jednoplotýnkový vařič VE3015

 

 

Pokud máte v kuchyni opravdu málo místa, potřebujete vařit na koleji nebo třeba čas od času na chatě, budete tenhle malý vařič milovat. Díky jeho nízké váze a minimálním rozměrům se s ním dá velmi dobře cestovat a navíc poté, co po práci vychladne, ho lze raz dva schovat třeba do skříně, kde zabere minimum místa. Litinová plotýnka má plynulou 5stupňovou regulaci výkonu, termostat a vařič disponuje také světelnou kontrolkou provozu. Cena: 599 korun.

 

 

 

Elektrický ruční šlehač SR3380

 

 

Šlehací metly a hnětací háky tohoto šlehače jsou delší než normálně, takže se s nimi pohodlně dostanete do všech vysokých mís. Rychle se tak stane nepostradatelným pomocníkem, kterého už v kuchyni jen tak nepustíte z ruky. Šlehačku, krém, žloutkovou pěnu, řídké těsto, ale i těsto třené, kynuté nebo perníkové s ním připravíte velmi snadno.  Šlehač má 5 rychlostí, 400 W silný motor a tlačítko pro pohodlné vyjmutí metel. Rozhodně zaujme i designem, který je nejen krásný, ale také ergonomický. Cena: 999 korun.

 

 

 

Smoothie maker SM3390-3 s mlýnkem a chopperem

 

 

Pokud potřebujete v kuchyni opravdu efektivního kolegu, tak tenhle kousek stojí za to. A navíc ty krásné barvy! V jeho základním příslušenství jsou kromě 3 mixovacích nádob na výrobu smoothie i mlýnek a chopper. A to je u tak malého přístroje vážně něco. Pro přípravu lahodného smoothie je vybaven mixovacími nádobami se snímatelným gumovým proužkem pro snadné uchopení – 2krát o objemu 570 ml a 1krát o objemu 400 ml. Připravit zvládne i jakýkoli koktejl, ledovou kávu nebo studenou polévku.

 

 

Kávu, ořechy, koření, bylinky a dokonce i mák rád zpracuje mlýnek se speciálním tříštivým nožem a všechno namele čerstvě, najemno i nahrubo. Chopper zase usnadní přípravu pomazánek, přesnídávek, majonéz, ale i sekání masa nebo drcení ledu. Má objem 1,2 litru a vybaven je dvojitým nožem. Tělo mixéru má motor o síle 700 wattů a všechny nádoby jsou vyrobeny z BPA tritanu, tedy plastu bez škodlivých bisfenolů. Mixovací nádobky určené k výrobě smoothie si navíc i s obsahem můžete jednoduše rovnou po umixování vzít do tašky nebo do auta. Jsou totiž doplněné o pítko ve víčku s těsněním, které zabrání vytečení a jejich obsah tak můžete konzumovat kdekoli se vám zachce. Smoothie maker je k dispozici v barvě černé SM3390, bílé SM3391, červené SM3392 a zelené SM3393 za 1.999 korun.

 

 

 

Více o produktech na www.my-concept.cz

 

___________________________________________________________________________________________

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vysokou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22