logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 31176569 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Vysávejte a vytírejte podlahu v jednom tahu. Novinka od Conceptu to vážně umí

Vysávejte a vytírejte podlahu v jednom tahu. Novinka od Conceptu to vážně umíVysávejte a vytírejte podlahu v jednom tahu. Novinka od Conceptu to vážně umíVysávejte a vytírejte podlahu v jednom tahu. Novinka od Conceptu to vážně umíVysávejte a vytírejte podlahu v jednom tahu. Novinka od Conceptu to vážně umíVysávejte a vytírejte podlahu v jednom tahu. Novinka od Conceptu to vážně umí

 

Každá vdaná žena stráví úklidem přibližně šest let svého života. Znamená to 987 minut týdně, dvě hodiny a jedenáct minut denně nebo 35,6 dní ročně. Při průměrném věku ženy 63 let je to téměř desetina života, kterou lze jistě trávit daleko příjemněji. Kdo by si ale přesto nepřál mít hezky uklizeno?

 

 

 

novým bezkabelovým vysavačem od Conceptu, který dostal název VP4200 3v1 Wet and Dry můžete mít uklizeno rychle, snadno a dokonale za polovinu obvyklého času. Umí totiž vysávat a vytírat v jednom kroku. Jeho součástí je navíc i ruční vysavač. Žhavá novinka pro usnadnění úklidu patří do zcela nové řady PERFECT CLEAN, v rámci které přináší česká značka elektrospotřebičů Concept na náš trh také nové podlahové i okenní vysavače a parní čističe.

 

 

 

K největším výhodám nového vysavače VP4200 3v1 Wet and Dry bezesporu patří již zmiňovaná funkce mopu a vysavače, kterou lze používat najednou. V praxi to znamená, že jednoduše naplníte 150 mililitrů velkou nádržku na vodu a můžete vysávat i vytírat zároveň. Pohodně tak uklidíte nejen všechny tvrdé podlahy, ale i koberce, a to všechno navíc bez víření prachu. Vysavač se tak díky tomu naprosto skvěle hodí do domácnosti každého alergika. Zapomeňte na běhání s kýblem a smetákem. S vysavačem a mopem v jednom vysajete a vytřete jedním pohybem. Pokud budete potřebovat pouze vysávat, je tenhle nový pomocník samozřejmě schopen fungovat pouze jako cyklónový vysavač. Všechny nečistoty pak rychle posbírá do nádoby o velikosti 600 mililitrů, takže ušetříte za nákup sáčků. Vysavač je navíc vybaven turbokartáčem vhodným k úklidu všech typů koberců a jeho jedinečná konstrukce umožňuje zachytit každý chlup domácího mazlíčka. Vysavač má také LED světlo, které je přímo na hubici vysavače a bezpečně odhalí každé zapomenuté smítko. Při vysávání pod kuchyňskou linkou, v kufru auta, rychlém úklidu po dětech nebo například při vysávání klávesnice počítače určitě náležitě oceníte i ruční odnímatelný vysavač, který je součástí přístroje. Příjemné je i to, že nový vysavač funguje bezdrátově, takže se vám při úklidu nebudou plést žádné kabely. Je poháněn kvalitní Li-Ion baterií, která na jedno nabití vydrží až 30 minut provozu. Její kapacita je opravdu velká, takže při úplném vybití jí trvá něco málo přes dvě hodiny, než se znovu nabije. O tom, že vysavač je opět připraven ke 100% výkonu vás ostatně bude informovat kontrolka provozu. V základním příslušenství tohoto elegantního bílo-tyrkysového pomocníka najdete 2 textilie pro mop, adaptér, omyvatelný filtr, dlouhou štěrbinovou hubici a hubici na čalounění. Jeho cena je 4.999 korun.

 

 

 

Do úklidové rodiny PERFECT CLEAN patří také další nové vysavače, a to jak dva sáčkové, tak jeden zástupce cyklónových modelů. I s nimi půjde vysávání jedna dvě, vždyť jsou to přece pomocníci plní nových vylepšených technologií.

 

 

 

Sáčkový vysavač VP8251 SILENCIO je nejen krásný na pohled, ale díky pouhým 65 dB také ultra tichý. Sací výkon 16 kPa zajistí rychlý a dokonalý úklid bez jakékoliv námahy. Jeho extra velký sáček o objemu 4 litrů je vyroben z moderní SMS textilie, takže je nejen antibakteriální, ale má také vysokou filtrační schopnost.

 

 

 

Novinka v sortimentu je vybavena také 7stupňovou filtrací a omyvatelným HEPA filtrem 13, takže je vhodná do bytu alergiků a rodin s malými dětmi. Skvělou výbavu má tento vysavač i v základním příslušenství. Velkému turbokartáči a speciálnímu turbokartáči na zvířecí srst, které lze navíc rozebrat a vyčistit, neodolá žádný koberec, čalounění nebo chlup ze zvířecího mazlíčka;  ECO podlahová hubice určená k vysávání nejen koberců, ale i tvrdých podlah a spolu s revoluční konstrukcí motoru zvyšuje účinnost vysávání; parketová hubice je nepřekonatelná v úklidu vinylových podlah, parket, plovoucích podlah a linolea a je speciálně navržena tak, že nedojde k jejich poškrábání; extra dlouhá štěrbinová hubice CAR se bude hodit všude tam, kde je potřeba dostat se do úzkých štěrbin; sadu hubic na čalounění a klasickou krátkou štěrbinovou hubici uplatníte na čalounění, vysávání prachu na nábytku nebo při úklidu radiátorů. Vysavač lze umístit jak ve vertikální, tak i v horizontální poloze a jeho akční rádius činí 11 metrů. Cena je 3.499 korun. 

 

 

 

Další novinkou v řadě je podlahový cyklónový vysavač VP5220. Motor o výkonu 700 W má dostatečnou sílu, aby zajistil dokonalý úklid v každém koutku domova. Díky 4litrové cyklónové nádobě pohodlně vysajete celý byt a nemusíte se starat o sáčky. Po vysávání nádobu snadno vysypete.  Vysavač má i 7stupňovou filtraci a omyvatelný HEPA  filtr 12. Široké základní příslušenství – turbokartáč na vlasy i chlupy; ECO podlahová hubice na koberce i tvrdé podlahy; parketová hubice na úklid tvrdých podlah bez poškrábání; extra 60 cm dlouhá štěrbinová hubice CAR a štěrbinová hubice s prachovým kartáčkem. Vysavač má akční rádius celých 11 metrů a jeho cena je 3.499 korun.

 

 

Nový sáčkový vysavač VP8336 má nejen elegantní design, ale i skvělé parametry. S jeho vysoce účinným motorem a příkonem 700 W dosáhnete skvělého výsledku při každém vysávání. Vysavač má 7stupňovou filtraci, omyvatelný HEPA  filtr 13, kovové teleskopické trubice a velký sáček s kapacitou 4 litry. Už v základním příslušenství nabízí turbokartáč, který vysaje koberce, tvrdé povrchy, vlasy i chlupy; podlahovou hubici na koberce i tvrdé povrchy; parketovou hubici a štěrbinovou hubici s prachovým kartáčkem. Akční rádius nového modelu je 11 metrů a jeho cena 2.399 korun.

 

 

 

Více o produktech na www.my-concept.cz

 

 

___________________________________________________________________________________________

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vysokou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22