logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 31928087 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Voliéry pro ptáky mohou chovatelé nyní postavit snadno i doma

Voliéry pro ptáky mohou chovatelé nyní postavit snadno i doma

 

Pokud jste vášnivým chovatelem ptáků, moc dobře víte, že sehnat voliéru pro své chované ptáky není snadné. Některé voliéry jsou příliš velké, jiné příliš malé, další se nevejdou či nehodí na místo, kam mají být postaveny. Ať už si říká, kdo chce, co chce, chovat ptáky opravdu není snadné. Pokud jste s tímto koníčkem začali a hledáte pro své ptactvo vhodná obydlí, doporučujeme si takovou venkovní voliéru nebo případně klec pro ptáky postavit v pohodlí domova. Není to ani zdaleka tak složité, jak se na první pohled může zdát.

 

 

Mnozí lidé, kteří rozhodně nepatří do skupiny kutilů, se mohou zarazit a pozastavit nad tím, jak takovou venkovní voliéru vyrobit. Přece jen maximálně vymění žárovku, rozhodně nejsou schopni vyrobit venkovní voliéru pro ptáky. Jenže i lidé nepatřící do skupiny kutilů snadno postaví obydlí svým ptákům ze stavebnice Aluhobby.

 

 

Co je stavebnice Aluhobby

 

 

Stavebnice Aluhobby je geniální výrobek, který umožňuje chovatelům ptáků vyrobit si vlastní obydlí pro své okřídlené mazlíčky. Nemusíte tedy chodit do zverimexů nebo do chovatelských potřeb, jelikož si takové obydlí pro papoušky, andulky nebo kanárky snadno postavíte doma. Stavebnice Aluhobby v sobě skrývá vše, co k obydlí potřebujete.

Stavebnice je složena z hliníkových profilů, plastových spojek a dalších součástek, které se dle podrobného návodu složí dohromady a vznikne kvalitní obydlí pro ptáky, kteří se v něm budou cítit dobře a kteří v něm budou moct takzvaně “roztáhnout křídla”.

 

 

Bude to i váš nový koníček?

 

 

V případě, že se rozhodnete postavit obydlí pro ptáky ze stavebnice Aluhobby jednou, už nebudete chtít přestat. Jde to totiž tak snadno a zábavně, že se z toho stane váš nový koníček, tomu můžete věřit.

 

 

Ze stavebnicí Aluhobby je mimo jiné možné postavit i terárium pro terarijní zvířata nebo holubníky pro holuby.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22