logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 40936737 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Nové trendy odšťavňovače nabízejí nejen funkčnost, ale i skvělý design

Nové trendy odšťavňovače nabízejí nejen funkčnost, ale i skvělý designNové trendy odšťavňovače nabízejí nejen funkčnost, ale i skvělý designNové trendy odšťavňovače nabízejí nejen funkčnost, ale i skvělý designNové trendy odšťavňovače nabízejí nejen funkčnost, ale i skvělý design

 

Přesně takový je i nový model odšťavňovače od české značky Concept, který rozšířil designovou řadu spotřebičů SINFONIA. Dostal označení LO7070 SINFONIA a pochlubit se může nepřehlédnutelným nerezovým designem, dotykovým ovládáním a také celou řadou konstrukčních vylepšení.

 

 

„Naše novinka se hrdě hlásí ke všem trendům v segmentu malé domácí techniky. Tedy kvalitní konstrukce a dokonalé estetické provedení. Stále více malých kuchyňských spotřebičů totiž stojí na pracovní desce. Nový LO7070 je proto navržen tak, aby vzhledově perfektně zapadal do naší ucelené designové řady kuchyňských spotřebičů SINFONIA. Zákazník tak má jistotu, že velká i malá technika v jeho kuchyni bude dokonale ladit,“ řekla Ing. Kamila Trávníčková, obchodní ředitelka české značky elektrospotřebičů Concept pro malé domácí elektrospotřebiče.

 

 

 

Nový odšťavňovač zaujme hned na první pohled měkkými oblými tvary a elegantní kombinací nerezu a černých detailů. Patřičný šmrnc umocňuje ještě digitální dotyková ovládací deska s LCD displejem, která nejen krásně vypadá, ale dobře se také udržuje. Ovládání přístroje je zcela intuitivní, takže stačí si jednoduše vybrat některý z 5 přednastavených rychlostních stupňů a začít odšťavňovat.

 

 

 

„Základem úspěchu je při odšťavňování kvalitní zpracování vnitřní konstrukce přístroje. Díky ní je totiž zaručena nejen maximální výtěžnost zpracovávaných surovin, ale i delší životnost samotného odšťavňovače. I tady má naše novinka co nabídnout,“ vysvětlila Ing. Kamila Trávníčková.

 

 

 

Povrch lisovacího disku LO7070 je vyroben z Titanium Nitridu. Jde o velmi odolnou povrchovou úpravu, která se neodlupuje, je odolná vůči vysokým teplotám, většině chemikálií, mechanickému poškození, nekoroduje a je netoxická. V kombinaci s filtračním sítkem z kvalitní ušlechtilé oceli, které zaručuje vyšší výtěžnost zpracovávaných surovin než modely stejné kategorie, dělá z nového LO7070 mezi odšťavňovači skutečného supermana.

 

 

Přístroj dosahuje při nejvyšším výkonu až 17 000 otáček za minutu a pro příjemnou obsluhu má extra velký XXL plnící otvor s průměrem 85 mm, takže suroviny není potřeba dopředu krájet na menší kousky. Šťáva se zachycuje v nádobce o objemu 0,8 litru a prostor na dužinu nabízí až 2,8 litru objemu. Je opatřen i praktickým ANTIDRIPEM, který umožňuje výměnu nádoby na šťávu bez jeho vypínání nebo ušpinění pracovní plochy. Pro bezpečnost během provozu má důmyslný bezpečnostní systém, který zabrání zapnutí, pokud nejsou všechny součásti ve správné poloze. Snadno se rozebírá a po užití stačí jednotlivé díly pouze propláchnout tekoucí vodou. Cena nového odšťavňovače LO7070 SINFONIA je 2.499 korun.

 

 

 

Více o produktech na www.my-concept.cz

 

 

 

 

___________________________________________________________________________________________

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vyso kou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby