logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36482376 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Dámské plavky 2010

Dámské plavky 2010

 

Neuvěřitelně dlouhá zima je snad již konečně za námi a nás v příštích měsících čekají už jenom samé slunné a teplem zalité dny. A ačkoliv se teprve blíží jaro, určitě stojí za to už v těchto dnech přemýšlet o létě a o tom, co budete v létě nosit na sobě.

Každoroční klasiku jako jsou letní šaty, šortky a prodyšné sandálky, doplňuje nutný doplněk každého dámského i pánského šuplíku. Ano, tímto doplňkem jsou samozřejmě plavky.

Často můžete slyšet názory, že plavky jsou čistě funkční záležitost a nemá příliš význam se o ně zajímat více. Opak je však pravdou a dobře to ví jak světoví výrobci sportovních potřeb, tak i světové návrhářské domy jako např. Gucci, Dior či Louis Vuitton.

Abyste se na českém internetu neztratili a ty vybrali si pro letošní rok, ty správné luxusní plavky či sportovní plavky, vznikl nový web www.oplavkach.cz, který bude fungovat jako rozcestník pro všechny, kteří chtějí plavky 2010 pořídit nejen co nejdříve, ale také co nejvýhodněji.

Na webu naleznete jednak novinky z český e-shopů s dámskými i pánskými plavkami, ale také slovník
termínů, které byste měli znám, profily jednotlivých značek a v neposlední řadě také přehled modelů z ověřených českých e-shopů.

Pokud si tedy chcete trendy plavky z letošních kolekcí, tj. z roku 2010, pořídit již nyní, navštivte www.oplavkach.cz a čtěte.

Novinky budeme přinášet až do podzimu!

Zdroj:www.firmy-sobe.cz
Zdroj foto:www.oplavkach.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22