logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36482145 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Nová generace stolní zábavy? Atraktivní magnetické hry WeyKick.

Nová generace stolní zábavy? Atraktivní magnetické hry WeyKick.

 

Jestliže jste toho názoru, že stolní hry jsou jen nudným pokusem o zábavu pro nemoderní podivíny, budete po přečtení tohoto článku možná velmi překvapeni. Představíme si v něm totiž nový fenomén stolních sportů, který po pozoruhodných úspěších v zahraničí začíná rychle dobývat i český trh. O co jde? Řeč je o atraktivním programu dřevěných stolních her značky WeyKick, jenž vám umožní zakusit vzrušení z dravých sportů v pohodlí vašeho obýváku při posezení s přáteli.

Je libo fotbal, hokej či dokonce tenis? Hry WeyKick jsou přesně to pravé. Máte jedinečnou možnost vychutnat si stolní fotbal, který může hrát až šest osob. Dost bylo her s omezenými možnostmi pohybu. Díky tomu, že figurky hráčů jsou ovládány prostřednictvím silných magnetů, se kterými se pohybuje pod hrací plochou, již nebudete ničím omezováni. Použití odolného kaučukovníkového dřeva spolu s unikátním herním principem zaručuje, že magnetické hry WeyKick odolají vašemu zápalu do hry a vydrží i nápor nadšení všech vašich přátel. Precizní konstrukce je vedle domácího použití předurčuje i pro „nasazení" do kluboven, restaurací a na firemní akce.

Po proniknutí do hry možná oceníte možnost zapojit se do oficiální české ligy, která sdružuje nadšence, kteří propadli kouzlu WeyKick. A co takhle založit svoji vlastní školní ligu ve stolním sportu? Žádný problém. Pedagogové z celé země vyzdvihují pozitivní vliv her WeyKick na jemnou motoriku a prostorovou orientaci a tak jistě i vaši učitelé tento nápad uvítají.

Ať již se rozhodnete pro WeyKick fotbal, hokej či unikátní tenis, vždy si můžete být jisti, že bude postaráno o vaši zábavu a získáte příjemné zážitky s vašimi přáteli, které napomohou utužit vzájemné dobré vztahy. Ne nadarmo jsou magnetické hry WeyKick velmi oblíbené na teambuildingových firemních akcích.

Výhradním distributorem her WeyKick pro Českou republiku je společnost Firemky s.r.o., která je specialistou na organizace akcí na klíč. Získáváte tak jedinečnou možnost nechat si tyto magnetické hry zapůjčit na vaši akci. Pro více informací stačí navštívit firemní stránky http://www.firemky.cz. Pro další podrobnosti o hře, ukázková videa a fotografie navštivte prosím oficiální stránky http://www.weykick.cz.

Zdroj:www.firmy-sobe.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22