logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 29806574 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Dejte bydlení zelenou

Dejte bydlení zelenou

 

Bydlet ve městě a přesto mít pocit, že je příroda nadosah? Mít možnost vyrazit na procházku s dětmi nebo s partnerem? Nemuset ráno přemýšlet kde vyvenčit svého „čtyřnohého miláčka"? Existuje jednoduchá odpověď na tyto otázky: harmonické bydlení v zeleni, poblíž parků a lesů. Bydlení v zeleni je výhodné nejen proto, že máte hned po ruce kam vyrazit, ale i z důvodu zlepšení Vašeho zdraví!

 

Kvalitní bydlení a zdraví životní styl
Kdo z nás by neměl sen, že se jednou provdá, či ožení, a bude mít vlastní dům. Žijeme v době, kdy si můžeme postavit, či koupit dům, podle svých představ. Často bohužel své vytoužené představy opouštíme a volíme lokality na základě jiných priorit. Zvolená lokalita nám však často nemusí vyhovovat, buď ze zdravotního hlediska, nebo třeba kvůli hlučnosti. Bydlení v zeleni zajistí pohodlí i alergikům. Děje se tak díky tomu, žestromy jsou přírodní filtry", které nám snižují množství emisí zejména pachů a prachu.. A nejen to! Stromy nám také zvyšují kvalitu ovzduší, přeměňují oxid uhličitý na pro nás tak důležitý kyslík!
Proč tedy slevovat ze svých nároků? Proč neskloubit příjemné prostředí s luxusním bydlením a dobrou dostupností do Vaší práce?

 

Zelené bydlení v Praze
Pro kvalitu bydlení a zdravý životní styl je nezbytnou devizou blízkost přírody. Díky zvyšující se poptávce o byty v lepších, ekologičtějších podmínkách na území hlavního města Prahy, je v poslední době zájem o bydlení „v zeleni" enormní. Na tento popud se v Praze rozběhlo několik developerských projektů mezi nimi i projekt Zelený Botič. Zde dochází k spojení krásy moderní architektury s harmonickou přírodou, neboť projekt je provázán s přírodní lokalitou parku Hostivař a parku Botič-Milíčov. Navíc tato lokalita má výbornou dostupnost, nachází se v blízkosti metra C a poblíž Jižní spojky.

 

Bydlení „v Zeleni" je jasná volba
Kombinace dobrých životních podmínek a zdraví je díky zeleni zajištěna! Lepší dýchání méně pachu, více prostoru pro procházky a hraní si s Vašimi nejbližšími. Už nemusíte přemýšlet kam své dítě poslat si hrát, nebo kam na piknik a hraní frisbee. Zároveň také nemusíte spekulovat kam za kulturou. V podstatě máte na dosah získat bydlení s bohatým kulturním vyžitím velkoměsta a zároveň klidného bydlení v romantickém prostředí. Pokud se aktuálně rozhodujete jaký je ten nejvhodnější byt pro Vás a Vaši rodinu, zvažte tyto aspekty. V budoucnu můžete mnohé změnit, ale jen obtížně dokážete změnit kvalitu prostředí, ve kterém se Váš vysněný dům nachází. Projekt Zelený Botič, tuto kvalitu zajišťuje celoživotně, neboť se nachází v přírodní rezervaci. Myslete do budoucna a dejte bydlení „zelenou"!

 


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22