logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 29805422 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Jak zařídit byt s různými dispozicemi

Jak zařídit byt s různými dispozicemi

 

Dispozice bytu nám dělí celkový prostor nemovitosti na jednotlivé pokoje. Snadno tak může mít každý člen rodiny své soukromí ve vlastním pokoji. Počet pokojů také ovlivňuje cenu nemovitosti.

Dnešní nové byty nabízejí na rozdíl od panelákových dostatek prostoru a úložných míst jak pro jednotlivce tak pro velké rodiny. Jak si tedy jednotlivé dispozice bytu vhodně zařídit?

Byt pro singles

Lidé kteří bydlí sami si především pořizují malometrážní byty jako 1+kk nebo 2+kk. U jednopokojových bytů se s prostorem nedá tolik pracovat. Bývá zde menší kuchyňská linka, prostor na spaní a prostor pro relaxaci. Velmi často si lidé pořizují postel v patře. Zvětší si tím obytný prostor a pod lůžkem v patře mohou mít např pracovnu, která by se do bytu jinak nevešla. I přes menší rozměry se s šikovným architektem dá vytvořit příjemné a útulné bydlení rozdělené na obytné zóny.

Byt pro mladý pár

Stejně jako singles, upřednostňují byty menších rozměrů. Jeden pokoj obývák s kuchyní a druhý pokoj ložnice. Dnešní moderní doba umožňuje i práci z domova, proto se nedílnou součástí některého z pokojů stává menší pracovní kout. Pokud bude umístěn pracovní stůl v ložnici, měl by být vhodně umístěn a oddělen od odpočinkové části, aby pracující člověk nerušil druhého, který v místnosti spí. Pokud mladí mají k dispozici větší byt, např 3+1(kk) slouží třetí pokoj většinou jako pracovna nebo úložný prostor na různé sportovní nebo domácí vybavení.

Byt pro rodinu s dětmi

Rodiny s dětmi bydlí převážně ve třípokojovém nebo čtyřpokojovém bytě. Prostorný obývák s kuchyní, ložnice pro rodiče a dětský pokojík nebo pokojíčky. Pokoje by měly být zařízené tak, aby s dětmi postupně rostly. Nábytek je vhodné pečlivě vybírat, aby vydržel co nejdéle. Malé děti nepotřebují mít žádný nábytek, stačí pohodlná postýlka, skříňka na oblečení a úložné prostory/krabice na hračky. Šikovný architekt dokáže vytvořit nábytek takový, že vydrží od batolete až do mladých studentských let.

Geosan Development staví nové byty pro všechny cílové skupiny, od malých bytů po velké a prostorné. Stačí si vybrat lokalitu, kde chcete bydlet. Na výběr máte z nejzajímavějších lokalit v Praze.

Internet
http://www.3sixty.eu

http://www.nove-byty.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22