logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 29806611 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

CENTRAL GROUP bude nabízet auto jako dárek ke každému bytu a domu

CENTRAL GROUP bude nabízet auto jako dárek ke každému bytu a domu

 

Společnost CENTRAL GROUP nyní slaví již 15 let své působnosti na trhu. Za tu dobu úspěšně dokončila více než 100 rezidenčních lokalit. K tomuto výročí firma připravila zcela mimořádnou marketingovou akci, která platí jen do konce dubna. Ke každému bytu nebo domu ve všech nabízených lokalitách nyní získává každý klient zdarma nový automobil podle své volby. Vybírat je možné z vozů značek Škoda, Volkswagen, Seat a Audi. Podle toho, jaký byt nebo dům si klient kupuje, se liší kategorie automobilů k výběru. Každý zákazník si může sám vybrat typ vozu, jeho vybavení a barvu. Tento mimořádný bonus se vztahuje jen na nové smlouvy uzavřené po vyhlášení této akce. V případě, že klient nebude mít zájem o automobil, získává místo něj jako dárek poukázku na bezplatnou kuchyňskou linku nebo nadstandardní klientské úpravy podle své volby.

Do 11. února 2009 je tato akční nabídka určena výhradně pro stávající klienty společnosti a elektronicky zaregistrované zájemce. To jim dává možnost přednostního výběru z produktů CENTRAL GROUP v souvislosti se zahájením akční nabídky AUTO JAKO DÁREK. Od      12. února bude spolu se zahájením veletrhu Bydlení na pražském Výstavišti tato akce plošně zveřejněna na webových stránkách společnosti a bude platná pro všechny zájemce.

Pro různé kategorie bytů a domů jsou stanoveny celkem čtyři kategorie automobilů k výběru a to kategorie A až D. Kategorie A, která se vztahuje na malé byty, má finanční limit    200.000 Kč. Kategorie B má limit 300.000 Kč a kategorie C limit 400.000 Kč. Pro největší byty a domy je určena kategorie D s finančním limitem 500.000 Kč. Klient má velkou variabilitu výběru. Při volbě dražšího vozu, než je určený cenový limit, doplácí klient pouze rozdíl nad rámec tohoto limitu. Naopak při volbě levnějšího vozu, než je určený cenový limit, si může za rozdílovou částku objednat u CENTRAL GROUP kuchyňskou linku nebo nadstandardní klientské úpravy podle své volby.

CENTRAL GROUP a.s. 
 Praha, 2.2.2009

V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím, Veroniku Ježkovou, tel.: 604 210 490, e-mail: jezkova@central-group.cz. Podrobné informace o společnosti CENTRAL GROUP a její nabídce naleznete na http://www.central-group.cz/, kde je také sekce Informace pro média.

cen


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22